škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Würth EGR Valfi Temizleyicisi Kullanan Varmı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aysberg55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar selam,

Bir yakınım Würth'ün EGR temizleyicisinin motor ömrü ve yakıt tasarrufu açısından çok faydalı olduğunu söyledi ve bende kullanmayı düşünüyorum. Bu konuda bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

http://www.hepsiburada.com/wurth-egr-valf-temizleyici-pm-HB0000034NJZ

Çevrimdışı ottoman32

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben her 3 depoda bir kullanıyorum. ilk depoya doldurdugumda yarıya kadar hızlı iniyor sonra ses ve çekiş birden kendine geliyor ama 40 50 bine kadar ahiç kullanmadıysanız çok bir faydasını göremezsiniz.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ottoman32;609361
ben her 3 depoda bir kullanıyorum. ilk depoya doldurdugumda yarıya kadar hızlı iniyor sonra ses ve çekiş birden kendine geliyor ama 40 50 bine kadar ahiç kullanmadıysanız çok bir faydasını göremezsiniz.

Yarıya kadar çok mu harcıyor? Ortalama ne kadar? Ben de Superb III var, araç 38.000 km, ilk sahibinin kullandığını sanmıyorum. Bir kere enjektör temizleyici kullandım, bundan da kullansam mı?

Çevrimdışı aysberg55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ottoman32;609361

Bugüne kadar kullanmadım ama bundan sonra kullanırsam faydasını göremezmiyim? Siz depoya nasıl atıyorsunuz anlamadım, EGR temizleyicisi direk motora uygulanıyor gördüğüm kadarıyla.

https://www.youtube.com/watch?v=l2WTwSUuTIs

Çevrimdışı ottoman32

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yakıt olarak demiştim :) hem dizel motor temizliği ve egr yi kullanıyorum wurth'ün ilk depo yaklaşık 780 km civarı gidiyor. km si iyi kullanılabilir herhalde. kattığınız gibi etki beklemeyin biraz zaman alıyor ama düzenli kullanımında farkı görürsünüz