škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Makyajlı Octavia Satışa başlandı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
VAG grubunda PQ-35 platformu gibisi bir daha zor gelir. Makyajlı A5 kasada virajlarda ESP ışığını yakmak için çok çaba sarf etmek gerekiyordu, MQB denilen iğrenç şasi geldikten sonra sert virajların çoğunda hemen ESP uyarısı yanıp sönmeye başlıyor.Bu yüzden kim ne derse desin şu anda üretilen Jetta'nın yol tutuş ve viraj performansı Octavia'nın iki tık ilerisinde bana göre.
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2017, 20:48:14 Gönderen: Mr.Mister »

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mojaverock;615542
İnsignia ve Octavia kıyaslanmış , fiyatına göre octavianın daha üstün olduğuna karar vermişler .

http://www.express.co.uk/life-style/cars/755299/Skoda-Octavia-Vauxhall-Insignia-2017-Price-specs-power

Elmayla armutu kıyaslamışlar.

F/p oranına göre karar verildi sanırım, yoksa Insignia varken kimse Octavia almaz.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mojaverock;615542
İnsignia ve Octavia kıyaslanmış , fiyatına göre octavianın daha üstün olduğuna karar vermişler .

http://www.express.co.uk/life-style/cars/755299/Skoda-Octavia-Vauxhall-Insignia-2017-Price-specs-power

sınıf farkı olmasına rağmen kıyaslanmış. demek ki bir üst sınıfla kıyaslanacak kalitede araçlarımız.
octavia'nın en bariz özelliği, fiyatına göre üstün özellikleri. gurur duydum :gut:

bu arada opel ülkemizde Vauxhall olarak satılsa satışları kesin artar :gaz:

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yaziyi okudum f/p ye gore karsilastirmislar. Bu durumda insignia da f/p oranina gore 3 serisinden ustun :)

Otv ve kdv bu sekilde oldugu surece biz daha cok tartisiriz. Ederi yari fiyata olan bi urune 2 hatta bazi durumlarda 3 kat para veriyoruz. Hal boyle olunca da verdigimiz paranin karsiligini alamiyoruz.

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet fiyatına göre kıyaslamışlar yine de ilginç  çünkü insignia da segmentinin f/p aracı .

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: Mr.Mister;615524
VAG grubunda PQ-35 platformu gibisi bir daha zor gelir. Makyajlı A5 kasada virajlarda ESP ışığını yakmak için çok çaba sarf etmek gerekiyordu, MQB denilen iğrenç şasi geldikten sonra sert virajların çoğunda hemen ESP uyarısı yanıp sönmeye başlıyor.Bu yüzden kim ne derse desin şu anda üretilen Jetta'nın yol tutuş ve viraj performansı Octavia'nın iki tık ilerisinde bana göre.

Jetta şasisi için dediklerinize katılıyorum. Yonca kavşağa ani bir şekilde girmek zorunda kaldım, kesin arka taraf kopacak gözüyle bakarken esp ışığı bile yanmadan düzgün bir çizgide dönebildim, çok şaşırmıştım bu duruma

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mqb yi cok ovuyorlar da bence de cok kotu..onlar ic8n hafif olsun uretimi ucuz olsun sase harika oluyor.

Çevrimdışı Listeriatros

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yeni octavia yi showroom da inceledim hızlıca. Dokunmatik ekrana hayran kaldım. Aşırı hassas ve hızlı. Cep telefonundan hiç farkı yok hatta benim samsung galaksi s4 den daha hızlı bile diyebilirim. Arka plakalık ve ayna altı aydınlatması beyaz led olmuş. Bizim makjazsız kasaya olur mu dedim, olmazmış. Zaten plakalık tek led diyatı 125. 2 tanesi 250 bir de işçilikle saçma bir fiyat oluyor. Ön farlar ve bu saydıklarım dışında bir fark yok. Ama ekrana bayıldım.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu servis elemanlarina hastayim :) Acaba plakalik.lambalari nie led olamazmis acikladilar mi. Keske ben olsaydim da forumda ic lambalar, plaka aydinlatmalari ve sinyalleri led yapanlarin konu ve fotolarini paylassaydim oradikca :)

Çevrimdışı Listeriatros

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;615997
Bu servis elemanlarina hastayim :) Acaba plakalik.lambalari nie led olamazmis acikladilar mi. Keske ben olsaydim da forumda ic lambalar, plaka aydinlatmalari ve sinyalleri led yapanlarin konu ve fotolarini paylassaydim oradikca :)

Servisden bu konularda beklentim minimum olduğu için hiç uzatmadım. Şu forumda bu işi yapanların yarı bilgisine sahip olmadıklarından ya da işlerine gelmediğinden uzatmadım. Zaten iki kıytırık led için 250+ vermem.

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen ay Octavia 436, Superb 625 adet satmış. Benzinli modellerde Haziran ayı için 2000₺ indirim yapmışlar. Yeni kasa çok beğenilmedi galiba.

Çevrimdışı mavıcnc

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mr.Mister;616959
Geçen ay Octavia 436, Superb 625 adet satmış. Benzinli modellerde Haziran ayı için 2000₺ indirim yapmışlar. Yeni kasa çok beğenilmedi galiba.

Bence fiyatlardan dolayı satışlar düştü

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kasa begenilmasi degil de o fiyata alternatif arac olmamasi ile alakali bir durum

Çevrimdışı sinanali59

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ufak bir detay var kimse bahsetmedi sanırım. Ben de kardeşimin uyarısı ile dikkat ettim kendisi yüce otonun halkla ilişkiler işlerini yürüten message iletişim firmasında. Altyapıda da biraz değişiklik var. Arka iz açıklığı arttırılmış. Kataloglardan da bakarak teyit edebilirsiniz. Ön ve arka açıklık aynı şu an.