škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Multimedyada nasil analog saat gösterebiliriz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nuri şahbazlar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dostlar birkaç superb tanıtım videolarında multimedya sistemi kapalıyken ekranın ortasında anolog şekilde saat gösterimi çıkıyor ve çok yakışıklı duruyor bu her multimedya sisteminde varmıdır.

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Var ayarlar ekran kısmında olacak kapatınca saati göster gibi bir seçenek olması lazım

XT1650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı metx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nuri şahbazlar;642495
Dostlar birkaç superb tanıtım videolarında multimedya sistemi kapalıyken ekranın ortasında anolog şekilde saat gösterimi çıkıyor ve çok yakışıklı duruyor bu her multimedya sisteminde varmıdır.

Multimedyayı kapatınca çıkıyor onun dışında ayar var mı bilmiyorum

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16203]nuri şahbazlar[/MENTION]
Multimedia sistemi kapalıyken ekranı sağa sola kaydırırsanız 3 farklı saat modeli olduğunu göreceksiniz.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı AYKUL

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Multimedya sistemi açıkken de (style donanım yeni tip ekranda, diğerlerini bilmiyorum) ayarlar>ekran kısmından saati gösterebiliyorsunuz.Ekrana elinizi yaklaştırdığınızda bulunduğunuz menü görünüyor, belli bir süre sonra tekrar saati gösteriyor ve çok şık duruyor.Araca her bindiğinde bu ayarı yaparım (maalesef ayar kaydedilmiyor yada ben yapamadım) ekrandaki parmak izlerini silerim ondan sonra yola çıkarım.

Çevrimdışı nuri şahbazlar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AYKUL;642591
Multimedya sistemi açıkken de (style donanım yeni tip ekranda, diğerlerini bilmiyorum) ayarlar>ekran kısmından saati gösterebiliyorsunuz.Ekrana elinizi yaklaştırdığınızda bulunduğunuz menü görünüyor, belli bir süre sonra tekrar saati gösteriyor ve çok şık duruyor.Araca her bindiğinde bu ayarı yaparım (maalesef ayar kaydedilmiyor yada ben yapamadım) ekrandaki parmak izlerini silerim ondan sonra yola çıkarım.

Evet bugün deneme fırsatım oldu. Dediğiniz gibi ayarı kaydetmiyor her bindiğimizde tekrar açmamız gerekiyor biraz can sıkıcı :)