škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Park Sensörleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mahmutdemirci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Rapid Spaceback aracımı alalı yaklaşık 2 3 hafta falan oldu. Bir şey dikkatimi çekti. Geri geri giderken sensörlerden uyarı alamıyorum. Ekrana baktığımda hareketler var fakat ses yok. Geçen en son geri geri giderken sensöre güvenerek gittim fakat gidiyorum gidiyorum bi hareket yok ekranda seste yok aynadan bakıyorum iyice yaklaştım arkadaki araca hala uyarı yok ekranda en son arkadan hafif dokundurmamla araca sensörden ikaz geldi kırmızı oldu. Acaba henüz araç yeni olduğundan akü yetersizmi kalıyor diye düşünüyorum. Sebebi ne olabilir. Kısaca sensörde sorun yaşıyorum. Sesli ikaz yok.

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mahmutdemirci;554961
Rapid Spaceback aracımı alalı yaklaşık 2 3 hafta falan oldu. Bir şey dikkatimi çekti. Geri geri giderken sensörlerden uyarı alamıyorum. Ekrana baktığımda hareketler var fakat ses yok. Geçen en son geri geri giderken sensöre güvenerek gittim fakat gidiyorum gidiyorum bi hareket yok ekranda seste yok aynadan bakıyorum iyice yaklaştım arkadaki araca hala uyarı yok ekranda en son arkadan hafif dokundurmamla araca sensörden ikaz geldi kırmızı oldu. Acaba henüz araç yeni olduğundan akü yetersizmi kalıyor diye düşünüyorum. Sebebi ne olabilir. Kısaca sensörde sorun yaşıyorum. Sesli ikaz yok.

Bende ekranda yaklaşma radarıda sesli uyarıda çalışıyor. Hatta geri geri gelirken sol taraftaki cisme yaklaşıyorsanız sol arka kapıda ki hoparlörden ses geliyor. Ben geri viteste iken teybin sesini tamamen kapatacak şekilde ayarlama yaptım menüden. Sorununuz onunla alakalımıdır bilemiyorum. Servise sormak ta fayda var.

Çevrimdışı ardacoach

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim araçta da sanki 1-2 saniye geç tepki veriyor sensör. 1.6 dizel elegance aracım.
Servise yolum düştüğünde bende soracağim.

Çevrimdışı ümit Aziz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.piramitinşaatyapimarket.com
Alıntı yapılan: mahmutdemirci;554961

Aracınız hayırlı olsın öncelikle,Arka bagajın içinde soketi tam yerine oturmamıştır,temaz etmedigi içinde sesli ikaz vermez,servisde 5 dk hallederler,bendede olmuştu aynı sorun

Çevrimdışı qokhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selamlar aracı geri vitese taktığınızda radyonun ses açma kapama kısmından sesi alçaltıp yükseltme yapılabiliyor. bunu kontrol edebilirsiniz

Çevrimdışı mahmutdemirci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Anladım. Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Deneyeceğim. Olmazsa artık servise baktırıcam.

Çevrimdışı un4given

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
multimedya ekranında ayarlar kısmında sesin tonunu ve şiddetini ayarlanabiliyor. Belki sizde ses şiddeti azaltılmıştır artırmak gerekebilir.