škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kapıya Su Dolması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muratladikli;554955
Arkadaslar ben ankarada oturuyorum burada ikamet edenler bilir gecen gun yağmur yağdıktan sonra pesine kar başlamistı. 1 gün sonra arabaya indim kapı biraz zorlandı açılirken. Kapıyı sonuna kadar açtım bir catırtı geldi. Birde ne göreyim  kapı ile gövde arasinda yağmur suyu birikmiş birde donmuş resmen 1 santim yüksekliğinde buz kalıbını kazımak zorunda kaldım ön iki kapı altından. Bu ne saçma bir seydir ben anlamadım. Eski arabalarımda böyle bir şeyi hiç yaşamamıştım. Bu arada 2015 octi var. O kadar para ver arabaya sonra kapı eşiğinden kalıp kalıp buz çıkar.

Hocam ben istanbuldayım. Araba 3 gündür karın altında kaldı. Dün biraz temizlemeye çalıştım, arka kapı açılmadı donmuştu. Birazcık açıldı zorlamadım fitilini falan yırtarım zarar veririm diye çekindim. Kapı eşiğindeki boşluk dediğiniz gibi buz tuttu galiba.

Çevrimdışı emrsln

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia 3 sahipleri için yazıyorum on kapılar açınca su yere su akması problemi için servise başvurun yeni modellerde ön kapı alt fitillerinde 2 adet delik var böylelikle kapı ve gövde arasında su birikmiyor skoda fitilleri değiştirmiş. Parça noları sağ ve sol kapı için
5E0837698B
5E0837697B

« Son Düzenleme: 21 Ocak 2016, 00:59:37 Gönderen: emrsln »

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu durumda fitilleri azıcık kesmeyi/açmayı öneren servis elemanı haklı beyler :S.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrsln;555169
...
Tahliyelerin önünü fitille kapatmak hangi yuvarlak kafadaki sivri zekanın fikriydi acaba?
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!