škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kapıya Su Dolması

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dtsnr

• Ziyaretçi
Ben de 5 aydır kullanıyorum ve belki 20 -25 defa yıkandı araç hiç böyle bir durum oluşmadı.Videodaki araç ambition galiba elegance ile ambition arasında kapılarda fark olabilir mi acaba?

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dtsnr;478112
Ben de 5 aydır kullanıyorum ve belki 20 -25 defa yıkandı araç hiç böyle bir durum oluşmadı.Videodaki araç ambition galiba elegance ile ambition arasında kapılarda fark olabilir mi acaba?
Kasa mimarisi itibariyle fark olmaz. Belirttikleriniz donanım farklılıklarıdır.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dtsnr;478112

Videodaki araç elegance donanımı. Bizdeki de ambition. Kapıya su dolması hususu her iki araçta da mevcut.

dtsnr

• Ziyaretçi
Skodanın Çek cumhuriyetindeki fabrikasına ben başka bir konu ile ilgili mail attım ve adamlar ilgilendiler ve sonra Türkiye distribütörü olan Yüce-Auto nun konu ile ilgilenmesi sağlanmış oldu.Bu sıkıntı ile ilgili ingilizce bir mail hazırlayıp  hatta videoyu da ekleyip  gönderirseniz size geri döneceklerdir.
   mail adresi :    info@skoda-info.cz

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
haydaaa benimde başıma geldi az evvel ya la:S

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dtsnr;478301
Skodanın Çek cumhuriyetindeki fabrikasına ben başka bir konu ile ilgili mail attım ve adamlar ilgilendiler ve sonra Türkiye distribütörü olan Yüce-Auto nun konu ile ilgilenmesi sağlanmış oldu.Bu sıkıntı ile ilgili ingilizce bir mail hazırlayıp  hatta videoyu da ekleyip  gönderirseniz size geri döneceklerdir.
   mail adresi :    info@skoda-info.cz

hocam konuyla ilgilendiklerini söylemişsiniz nasıl yaklaştılar peki süreçte yaşadıklarınızı anlatabilir misiniz?

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı durum çok yoğun olmamakla birlikte bugün kapıyı açtığımda her iki ön kapıda benim araçta da oldu, birden yere su boşaldı...Aracım 2014 Octavia...

Çevrimdışı scinkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araca başkaları bindiğinde hafif bir nem kokusu aldıklarını söylüyorlardı. Burnum alıştığından herhalde ben kokuyu almıyordum. Geçen gün duruş kalkışlarda arabanın içinde su çalkalandığını duydum. Kapının altındaki fitili elimle oynatınca çok mikarda su boşaldı. neredeyse kapının yarısı su ile dolmuş. Servisi aradım. Tahliye deliklerinin çok küçük olduğunu araç uzun süre kullanımamışsa ya da bir ağaç altında falan bırakılmışsa tozdan deliklerin tıkandığını, ihmal etmeden aracı servise götürmemi söylediler. Bayramdan sonra götereceğim bakalım

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
servise gidip geldikten sonra neler olduğunu yazarsan seviniriz

dtsnr

• Ziyaretçi
Ben başka bir problemle ilgili mail attım çek cum.daki fabrikaya onlarda yüce auto konu ile ilgili bilgi verdiler yüce auto da bana mail attı aradan 1-2 ay geçti sonra sıkıntı giderildi.Yani özetleyecek olursak yaklaşımları olumlu ama çektekilere durumu iyi izah etmek gerekiyor.

dtsnr

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur57;480308
hocam konuyla ilgilendiklerini söylemişsiniz nasıl yaklaştılar peki süreçte yaşadıklarınızı anlatabilir misiniz?

Ben başka bir problemle ilgili mail attım çek cum.daki fabrikaya onlarda yüce auto konu ile ilgili bilgi verdiler yüce auto da bana mail attı aradan 1-2 ay geçti sonra sıkıntı giderildi.Yani özetleyecek olursak yaklaşımları olumlu ama çektekilere durumu iyi izah etmek gerekiyor.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dtsnr;480843

Anlıyorum izah bizim işimiz, inşallah öyle bir problem olmaz :):gaz:

Çevrimdışı Horilus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu bir üretim hatasıdır. Sorun ya çözülür ya da aracın değişimine kadar gider. Garanti şartlarını iyi okumak gerek.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar ben ankarada oturuyorum burada ikamet edenler bilir gecen gun yağmur yağdıktan sonra pesine kar başlamistı. 1 gün sonra arabaya indim kapı biraz zorlandı açılirken. Kapıyı sonuna kadar açtım bir catırtı geldi. Birde ne göreyim  kapı ile gövde arasinda yağmur suyu birikmiş birde donmuş resmen 1 santim yüksekliğinde buz kalıbını kazımak zorunda kaldım ön iki kapı altından. Bu ne saçma bir seydir ben anlamadım. Eski arabalarımda böyle bir şeyi hiç yaşamamıştım. Bu arada 2015 octi var. O kadar para ver arabaya sonra kapı eşiğinden kalıp kalıp buz çıkar.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben bu durumu ankara efe skodaya bir sorucam. Eyer mantıklı bir cevap alamazsam çeklere mail atıcam. Burada paylaşırım olanları