škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Kapı Hoparlörü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar , rapid s.back aracım var genel olarak bir sıkıntım olmadı bu güne kadar tek memnun olmadığım müzik sistemi . Teyp orjinal kalmak sureti ile kapı Kolonlarını değiştirmek istiyorum . Kolon çapını bilen arkadaşlarımız söylerse çok iyi olacak . Birde bu işlem sonucu aracımın garantisi etkilenmez değilmi ?

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benim beklentilerim çok düşük galiba çünkü bana aracın sesi çok yeterli geliyor :)

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ordic;555448
benim beklentilerim çok düşük galiba çünkü bana aracın sesi çok yeterli geliyor :)

:) Bu evin 2. aracıydı yaza kadar kullanıcam . Öncesinde Mondeo vardı ses kalitesi oldukça farklı :)

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
kendi ana unitesiyle kendi hoparlörleri gayet sağlıklıdır.Degisim yaptığınızda da beklentilerinizi karşılayacağını dusunmuyorum teyp degismedikce

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: brkdmr38;555459
kendi ana unitesiyle kendi hoparlörleri gayet sağlıklıdır.Degisim yaptığınızda da beklentilerinizi karşılayacağını dusunmuyorum teyp degismedikce

Kaç cm dir peki çapı bir test etmekde fayda var genede .

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçtiğimiz yaz superbden çıkma hoparlör almıştım kasnak dıştan dışa 20 cm çapındaydı ama hoparlörler 16 cm di.Eğer o araçtaki hoparlörler ile aynıysa 16 cmdir. Ama dediğim gibi değişimi onermem.Hoparlorlerimi değiştirmemiş olsaydim cikacaklara talip olurdum çünkü aldığım pionner hoparlörlerden istediğim verimi alamadim  

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vtecman;555461
Kaç cm dir peki çapı bir test etmekde fayda var genede .

On ve arkalar 16 cm orjinal hp 30 watt 4 ohm,  hp değişimi tabiki çok olmasada mutlaka farkeder takılacak hp nin kazanç desibel değeri yüksek  ve frekans aralığı geniş olmalı. Teyp 4x20 watt olduğu için yüksek beklentiniz olmasın.