škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid 'de biraz fazla mı sorun var?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erens

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yeni superb 'e niyetim varken,  maddi durum,  Ekonomi ve genişlik açısından Rapid Sedan düşünüyordum ancak,  forumda çok fazla sorun okudum.
Tavan boyası,  kapı fitili gibi.
Açıkçası bunlar beni daha başlamadan markadan soğuttu.
Bir kaç markanın daha forumuna üyeyim ve açıkçası bu kadar bariz sorunları oralarda pek okumuyorum.
Benim gibi düşünenler var mı?  Yoksa herkes,  her markada olabilen şeyler mi diyor?

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni 2016 rapid ler 3.nesil üretimler. Bir cok sorun guderilmis sanirim. Su an tek şikayetim lastikleri. Daha kaliteli bir lastik seçimi yapılabilirdi.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Spaceback kullanıcısıyım dediğiniz problemleri yaşamadım. Çok şükür sorunsuz. 9000 km deyim.

Çevrimdışı dtmaden

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.4 dsg sedan aracim 5bin km yi gectim..cok sukur bi problemle karsilasmadm..sinifina gore basarili bence..tabi Superb den rapide donmek beklentilerinizi ne derece dusurdugunuzude gosteriyor..

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle foruma hoşgeldiniz.Benim aracım 2013 model bu sorun durumu nesilden nesile değişiyor.Mesela şimdiye kadar birçok sorun,şikayet okudum duydum ama benim aracımda çoğunu bulamadım.Yeni nesildede birçoğu halledildi diye biliyorum.

Çevrimdışı cafkar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba , hoş geldiniz.
Ben de yaklaşık 5 aydır Rapid SB 2015 1.4 TDI DGS Style kullanıyorum.
Bazı arkadaşlarımız sorun yaşamış olabilir,ama bariz problem yaşanan bazı durumlar hariç forumda hassas kullanıcılar en ufak şeyleri dahi sorup öğrenmeye çalışmakta .
ben bariz sorunların 2015-2016 modellerde çok olmadığını düşünüyorum. Şuana kadar da bir sorun yaşamadım araçtan memnunum. Araç geniş rahat atak yakıt tüketimi düşük. Son 1.000 km de şehir içi trafiğinde 6,1 ort tüketim. Aracı bir kaç bayide test sürüşlerini yapıp, denemenizi öneririm. Memnuniyet biraz da beklenti ve gerçeklerin örtüşmesiyle alakalı.

Çevrimdışı erens

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cevap yazan herkese teşekkürler.
Ötv indirimli araç alma hakkım var. 5 yıl binme zorunluluğum ayrıca tabi.
İç mekan genişliğine çok önem veriyordum.Superb planlarım tutmayınca,  RAPID 'e karar verdim. Bu hafta gidip incelemek istiyorum.
Yılda 17-18.000 km.yi geçmiyorum aslında ama. Tamamende şehir içi kullanıyorum nerdeyse. Satış esnasındaki avantajıda düşününce dizel otomatik cazip geliyor.

Çevrimdışı kedi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2014 16 dsg kullanıyorum hiç sorun yok maşallah sadece lastikler 17 cant o sıkıntı