škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2014 Karadeniz Turu (200 Foto)

Can · 35 · 8444

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;476329
Ayni hacimli benzinliye gorede cekisi iyidir, torku yuksek, sonucta agir tasimaciliktada tercih ediliyor.
Ama benzinli gibi sessiz olamaz,

:ok: :+1::+1: :kat:

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gerçekten güzel bir gezi ve detaylı anlatım olmuş. paylaşım için teşekkürler. yaylalarda pansiyon otel fiyatları ne kadar ve arkadaş grubu ile gidersek yer bulma olanağımız var mı ? sanırım hafta içi daha uygun.

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hamsiköye giderken benim köyüm'dende geçmişsinizdir eski yoldan gittiyseniz  benim döndüğüm gün siz gitmişsiniz gezilecek en iyi yerleri gezmişsiniz Yanlız iyi bir makine ile gitmenizi tavsiye ederim fotoğraf kalitesi açısından

« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2014, 16:33:48 Gönderen: Coşkun »

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;476877
gerçekten güzel bir gezi ve detaylı anlatım olmuş. paylaşım için teşekkürler. yaylalarda pansiyon otel fiyatları ne kadar ve arkadaş grubu ile gidersek yer bulma olanağımız var mı ? sanırım hafta içi daha uygun.

Genellikle 4 kişilk standart bir oda 100 ila 200 lira arasında değişiyor kahvaltılı veya kahvaltısız diye ayrılarak.. Yer bulmak bu dönemlerde zor olabilir,sorduğumuz bir kaç yerde boş yer yoktu..

Alıntı yapılan: Coşkun;476896
Hamsiköye giderken benim köyüm'dende geçmişsinizdir eski yoldan gittiyseniz  benim döndüğüm gün siz gitmişsiniz gezilecek en iyi yerleri gezmişsiniz Yanlız iyi bir makine ile gitmenizi tavsiye ederim fotoğraf kalitesi açısından

Fotoğraf makinesini çıakrken evde unutmuşuz,o nedenle iPhone 5S ile çekmek zorunda kaldık :)

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeti de Karadeniz e hemen uyim saglamis maşallah.  cekoslovakyanin daglarina alplere benzetti oralari zaar :)