škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

TR de makyajlı octi taksi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün sabah dolmuş durağında dolmuş beklerken ileriden sarı bir taksi geldiğini gördüm nasıl bişey olduğunu ilk önce anlamadım aracı ilk görüüşmdü.İyice yaklaşınca makyajlı octi olduğunu anladım hemde yanında bizim durağın logosu vardı adeta şoke oldum elimde sadece gsm olduğu ve aracın oldukça süratli gelip geçmesi nedeniyle resmini çekemedim Türkiyenin tek roomster scout taksisi bizim durakta diye biliyorum hatta resmini koymuştum şimdide tek makyajlı octi bizim durakta sanırım bu arada Antalyada  merkezde her an skoda taksi görmek mümkünleşti artık sürekli skoda lar geziyo hatta aralarında modifiyeli olanlarıda var Antalyada fiat reno ve forddan sonra en çok kullanılan taksi markasıu skoda oldu sanırım.yeni octinin resimlerini çekmeye çalışacağım .

(valla farkındayım noktasız virgülsüz yazdım edebiyat hocama sövebiliriniz :D acelem vardı ondan hızlı yazdımm ::D )
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr

octaviaman

• Ziyaretçi
Bütün skodalar ticari oldu yav:hanz:neyse ki superb temiz:huh:

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;8704
Bütün skodalar ticari oldu yav:hanz:neyse ki superb temiz:huh:

şuan durakta millet coştu gidiyo yakında oda olursa şaşırmam
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)