škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

triptonic veya dsg şanzuman

Mesdi · 20 · 11013

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uğur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçen yıl kiralık olarak opel corsa 1.2 easytronic kullandım.inanılmaz rahat oluyor.vites devirlerini ayarladığınızda düşük devirde vites değiştiriyorsunuz ve hiçbir sorunla karşılaşılmıyor üstelik otomatik araba kullanırken arabada uğraşacak çok şey varmış gibi geliyor çünkü el ve bir ayak boşta :) şehir içinde çok çok rahat...şehir dışındada kullandım gittiğim yol düz olduğu için manuelle hiçbir fark yaratmadı.sadece bir tırmanışta bi kamyonu geçmek istedim onda çok yavaş davrandı kick down yaptım ama hem motor gücü hemde easytronic teknolojisinden dolayı yavaş davrandı fakat bunlar vw gruptaki tiptroniklerde olmuyor.performans olarak onlar çok daha iyi üstelik bu bahsettiğin easytronic,asm,speedgear gibi şanzımanlar yokuşlarda kayma yapıyor ama vw gruptaki tiptromiklerde öyle bir durum yok.kullandığınız yer şehir içi ağırlık ve sıkışık trafikse çok rahat olur bence.yaıt tüketimide öyle abartı olmaz gaza çok yüklenmedikçe...bende bazen düşünüyorum otomatik vitesli arabamı alsam diye :) açıkcası bende kararsızım :)

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
ben çok param yeterse ve hangi arabayı alacagıma karar verirsem araba degiştirecegim zaman otomatık vitesi olan bir araç düşünebilirim büyük ihtimalle
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı uğur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;9340
ben çok param yeterse ve hangi arabayı alacagıma karar verirsem araba degiştirecegim zaman otomatık vitesi olan bir araç düşünebilirim büyük ihtimalle

yeni nesil bir otomatik şanzımana sahip olan hatta mümkünse dsg olan bir araç alırsanız hiç pişman olmazmısınız :)

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Alıntı yapılan: uğur;9407
yeni nesil bir otomatik şanzımana sahip olan hatta mümkünse dsg olan bir araç alırsanız hiç pişman olmazmısınız :)
olmazsınız demek istedin heralde.Anlayamadım da
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı uğur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;9408
olmazsınız demek istedin heralde.Anlayamadım da

evet olmazsınız demek istedim yanlış yazmışım :)