škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Modacar Urunleri Hakkinda..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat.ugur

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Selamlar, 2 ay once aracima carpmislardi. O esnada da xenon kit ve park sensoru taktirayim dedim. Bunlarin ikiside Modacar tarafindan Cin'de uretilmektedir. (yanlista biliyor olabilirim) Bu urunler ne kadar dandikmis oyle pisman oldum. tam 1 ay sonra xenon ampul patladi park sensorude sanki arkasinda bir cisim varmis gibi geriye taktigim zaman bagiriyor cagiriyor halbuki birsey yok. Simdi ben bunlari ne yapayim. Hani derler ya orjinaldan sasma, sasmiyacaksin cidden. Cuma gunu Bolu'ya gidecegim tek farla ne guzel gecer o otoban simdi. (bu arada siparis ettim bir adet xenon yedek ampul daha tedarik suresinde)

Bir not, bu urunler aracima Ankara Ata Oto 'da takildi. Cidden taktire deger bir iscilik sergilemisler. Xenon balastlari yerleri ve saglamligi olsun, park sensorlerinin acilari olsun tamamen orjinali aratmayacak sekilde. Tamamen gorsellige ve saglamliga dikkat edilmis.

PS : Ata'yi abartmiyorum yaptiklari isi takdir ediyorum.
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2009, 09:54:02 Gönderen: murat.ugur »
-

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çinden gelen en kaliteli xenon kitinin nakliye hariç fiyatı : 28 usd  :D varın gerisini siz düşünün...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Real81;3530
çinden gelen en kaliteli xenon kitinin nakliye hariç fiyatı : 28 usd :D varın gerisini siz düşünün...
Nakliyesi, gümrüğü, vergisi, algısı, çalgısı en fazla 45$' a buradaki depoya giriş maliyeti olur ki kabaca hesapladım.;)

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63

octaviaman

• Ziyaretçi
Firma olarak irdelemeye de gerek yok aslında Türkiyede ki aksesuar sektörü genel anlamda dandik ve kalitesiz diyebiliriz.Ama kimseyi suçlamıyorum.Arz talep meselesi,insanlar ne olsa alıp takıyorlar arabalara.Kaliteli arabaların sayısı artsa da, Şahin doğan devri bitse de zihniyeti devam ediyor.

Çevrimdışı 9336

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Arkadaşların da dediği gibi tek farla yola çıkmamanızı tavsiye ederim.
Modacar'ın ürünleri hakkındaki genel açıklaması;

*Üretim : Yüksek kalite standartında ModaCar üretilmektedir.
*ModaCar ithalatını,pazarlamasını veya üretimini yapıtrdığı ürünlerde tüketiciye  maksimum fayda ve verim sağlayacak koşullarla tedarik yapmaktadır.
*Satışa sunulan her ürün KALİTE KONTROL birimi tarafından test edilmekte,onay aşamasından sonra satışa sunulmaktadır.
*Fiyat kıyaslamalarınızda, ürün satış sonrası destek,arızalı ürün veya değişim sorunlarını lütfen göz önünde bulundurunuz.
*Satın alacağınız her ürün,bilgi,arıza ve servis gerektiren durumlarda    ModaCar Teknik servisi ile her zaman yanınızda olacaktır.
:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

gogo969

• Ziyaretçi
çin var çin malı var.....en iyisi bizim servislerimiz.....