škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İnternet hızınız nasıl ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir kaç gündür ciddi anlamda hız problemi yaşıyorum.İndirme yaptığımda en fazla 40kb/sn indirme hızım.Web sayfaları bile gecikmeli açılıyor.İnanılmaz yavaş.Acaba PC demi sorun var yoksa internette mi?

Önerebileceğiniz çözüm nedir?

Kullandığım tarife TTnet 1024 Mbit/sınırsız..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
ben smile adsl 1024  kullanıyorum hiç degişim olmuyor hep aynı hızda ve problemsiz çalışıyor allaha şükür.ben birtek iş yerinde sorun yaşıyorum.genelde baglantı kopuyor baglanana kadar kafayı yıyorum
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Modemin kontrol panelinden bak,bağlantı hızların pop noktanla ne durumda.Download 1024 upload 256 şeklinde yazması lazım.Bu rakamlar biraz değişik (1018 gibi mesela) ise merkezden ya bakım ya ayar falan yapılan dönemdir.İndirme hızın 512 kb'lık internet hızında bile değil,bu tarz sorunlarda senin müdahale edebileceğin fazla birşey yok.Teknik desteği ara sor ya da,durumu öğren.Benimde bir ay kadar önce 2-3 gün maymunluk yapıyordu ama bakım dönemiydi sonra kendine geldi.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;2853
Modemin kontrol panelinden bak,bağlantı hızların pop noktanla ne durumda.Download 1024 upload 256 şeklinde yazması lazım.Bu rakamlar biraz değişik (1018 gibi mesela) ise merkezden ya bakım ya ayar falan yapılan dönemdir.İndirme hızın 512 kb'lık internet hızında bile değil,bu tarz sorunlarda senin müdahale edebileceğin fazla birşey yok.Teknik desteği ara sor ya da,durumu öğren.Benimde bir ay kadar önce 2-3 gün maymunluk yapıyordu ama bakım dönemiydi sonra kendine geldi.

Baktım aynı dediğin gibi yazıyor.

TTnet desteği arayacağım sanırım en sonunda..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benimde son 1 aydır bazen bağlantı gidiyor neden acaba çözemedim birtürlü.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu an şirketteyim mesela burda herhangi bir problem yok.Evdeki Hatta yada PC de sorun var..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Geçen hafta telekom mahallede çalışma yaptı, yeni hat çektiler galiba, baya hızlandı. Ama Hacettepe'nin kütüphanesi manyak, geçen 35 MB lik dosyayı trrrrrrrrrtt diye indirdim, anlık hız 1100 kb/s'yi gördü, bakakaldım. Bizim okulda maalesef öyle değil...

octaviaman

• Ziyaretçi
Doğrudur bir-kaç gündür ttnet biraz yavaşladı.Fakat çok problem olmuyor şu an için.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evde çok yavaş. ama şantiyede vızır vızır.
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Alıntı yapılan: Real81;3029
şirkette ve evde problem yok...

Aynen bu şekilde benimde..
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sistemleri yavaş yavaş ADSL2+'a geçiriyorlar,daha önceden değildi,bu geçiş döneminde sıkıntı yaşanır,sabırlı olmaktan başka seçenek yok maalesef.Büyük ihtimalle pek çoğunuz bu nedenle sıkıntı yaşıyorsunuz.
İşletim sistemi kaynaklı sorun trojen v.b siz internette iken arka plandan data alış veriş yapmıyorsa olmaz.
Her yerde aynı olmaz durum,evinizin bir yan sokağında bile sorun yokken sizde olabilir mesela.2009 sonu 2010 başı gibi internet hızları yükselecek son dakikada bir terslik olmazsa,alt yapı çalışmalarını biraz kurcalıyorlar o nedenle.

Çevrimdışı mxengine

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende Tellcom un fiber interneti var 10 megabit rapidshare den 1100 ile download yapıyorum uploadımda 4000 civarı