škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kar va buz var don var :)

FF · 207 · 49256

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: ulysses;325709
Bu sene 29 cekiyor ondandir :)

Dağ fare doğuracak sanırım yine, alarm verildi ama, tutan bir şey yok  :)

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;325794
Dağ fare doğuracak sanırım yine, alarm verildi ama, tutan bir şey yok  :)

Öyle deme, sabah ben evden çıkarken yerler kardı. Denize yakın yerler nispeten iyi, yüksek yerler sıkıntısını yaşamaya başladı bile. Kazalar başladı sabah sabah.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: fastbreak79;325802
Öyle deme, sabah ben evden çıkarken yerler kardı. Denize yakın yerler nispeten iyi, yüksek yerler sıkıntısını yaşamaya başladı bile. Kazalar başladı sabah sabah.

Evet, denize yakın yerler temiz

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yağdı ama çok sorun olmadı, yükseklerde sıkıntı yaşandı yalnız tabi, ama akşamları don olur feci, arabanın göstergesi bütün gün eksilerde dolaştı durdu ve çok feci ayaz var, cayır cuyur yakıyor adamı, ciğerlerim acıdı resmen :D bugün ve yarın sıkıntı var, gece indirecek gibi gene :D yarın kilit olmaz inşallah :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[/IMG]
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

ali baba

• Ziyaretçi
hare örümcek ağları olmasın diye o kadar özene bezene yıkadığımız emek harcadığımız arabaların,
30-50-100.000 euroluk ciblerin o güzelim lüks arabaların,
karda buzda gitsin diye üzerinde zıplayan,tepinen,sağdaki soldaki kaldırımlara,çöp bidonlarına,çarpa çarpa ilerlemesini görmek yemin ederim beni derinden yaralıyor..
çok üzülüyorum..çook.
durumun vahametini bile bile yola çıkanlar,
ya sahip olduklarının kıymetini bilmiyor
yada sahip olduklarını kolay yoldan elde ediyor..
yazık...yazık..çok yazık

06lkn66

• Ziyaretçi
karın komşuya faturası çatıda biriken kar yığını otoparkta duran iki arabanın üstüne düşüyo diğeri E270 cdı şansına ona bişey olmamış asıl kütle buna düşmüş sonuç bu bi kaportacı 1000 liradan fazla hasar olur demiş

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şaka gibi yahu. Bizimde Vectranın üstüne yandaki binanın betonları düşmüştü,Tavan,Kaput,çamurluk gitmişti. Yazık.. Neyse ki cana gelmemiş..

06lkn66

• Ziyaretçi
bu bina halamların bina bizimde evimiz var mercedes kiracımızın arabasıydı o yırtmış :) kar yüzünden halamların evde mahsur kaldım bugün eve geldim aynı durum bizim binanın çatısındada var tam altında e250 duruyo uyardım sahibini ama çekmemiş dördüncü kattan düşen bu hale getirdiyse onikinci kattan düşen herhalde pert eder arabayı

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Haberlerde de gösterdi geçen son yağanda, bir tanesi Transporter'ı pert etmiş, ortadan bel vermiş alet resmen. Kaç tondur abicim ordan düşen kar, abooo. Saçak altı, çatı altı v.s benim zaten direk EPC ışığımı yakan yerlerdir, hiç sevmem durmayı altında. Geçmiş olsun yazık valla ya :(

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet 40 dakikadır kar yağıyor gene ortalık beyazladı yarın 2 tane sınavım var isyanlardayım :D