škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dertsiz başa dert, HIRSIZLIK (BMW'ye elveda)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
gözünüz aydın :) zaten böyle bir araçla fazla dolanamazlardı,ben hemen parçalarlar diye düşünmüştüm fakat bu haline bakınca pek iyi şeylerde kullandıklarını düşünmüyorum,böyle lüks bir araçla adamların çamurda çaylakta ne işi var? bence arabayla bir bayan alıp ormanlık yada kuytu bir köşede zina kapmışlardır başka açıklaması yok gibi,fakat o kapıyı kurcalama olayını hırsızların yaptığını sanmıyorum,adamların elinde anahtar var niye kapıyı açmaya çalışsın? bence başka birileri daha arabayı çalmaya çalıştı (zaten sizde aynı görüşteymişsiniz :) )

tekrardan geçmiş olsun bende olsam bu arabaya bundan sonra binemezdim satmakla en doğrusunu yaparsınız :)

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;208256
gözünüz aydın :) zaten böyle bir araçla fazla dolanamazlardı,ben hemen parçalarlar diye düşünmüştüm fakat bu haline bakınca pek iyi şeylerde kullandıklarını düşünmüyorum,böyle lüks bir araçla adamların çamurda çaylakta ne işi var? bence arabayla bir bayan alıp ormanlık yada kuytu bir köşede zina kapmışlardır başka açıklaması yok gibi,fakat o kapıyı kurcalama olayını hırsızların yaptığını sanmıyorum,adamların elinde anahtar var niye kapıyı açmaya çalışsın? bence başka birileri daha arabayı çalmaya çalıştı (zaten sizde aynı görüşteymişsiniz :) )

tekrardan geçmiş olsun bende olsam bu arabaya bundan sonra binemezdim satmakla en doğrusunu yaparsınız :)

Sağol Efe,
Jandarma her akşam rutin çevirme yapmıyormuş çevirme yaptıklaraı yere yakın orman içine giden çamurlu bir yol varmış, çevirmeden kaçmaya çalışırken saplanmışlardır.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SubaruOutback;208263
Sağol Efe,
Jandarma her akşam rutin çevirme yapmıyormuş çevirme yaptıklaraı yere yakın orman içine giden çamurlu bir yol varmış, çevirmeden kaçmaya çalışırken saplanmışlardır.

tamam o zaman belli oldu :) jandarma çevirmesini iyi bilirim çünkü çok kaçtım :++: adamların elinde boyum kadar silahı görünce ilk yoldan saptılar orada çamurdu kaldılar :sopa:

ettikleri gibi bulurlar inşallah...  

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;208266
tamam o zaman belli oldu :) jandarma çevirmesini iyi bilirim çünkü çok kaçtım :++: adamların elinde boyum kadar silahı görünce ilk yoldan saptılar orada çamurdu kaldılar :sopa:

ettikleri gibi bulurlar inşallah...  

Valla, söz meclisten dışarı, eskiden Jandarma'nın baktığı yerlerde hırsızlık vakası senede 10'u geçmezdi, annemlerin oturduğu yerde eskiden Jandarma vardı, şimdi Jandarma yerine Polis var ve Polis geldi geleli hırsızlık vakaları da arttı.

Bu arada Jandarma baş  çavuş'un Skoda Fabia I SW'si var, çok da hoş sohbet ve iyi birisi, yakın zamanda sohbet amaçlı bir ziyaret yapacağım kendisine, bizim forumu önereceğim :)
Bakarsınız buluşmaya falan da gelir on a da detailing virüsünü bulaştırırız :) :)
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SubaruOutback;208301
...Jandarma baş  çavuş'un Skoda Fabia I SW'si var, çok da hoş sohbet ve iyi birisi, yakın zamanda sohbet amaçlı bir ziyaret yapacağım kendisine, bizim forumu önereceğim :)
Bakarsınız buluşmaya falan da gelir on a da detailing virüsünü bulaştırırız :) :)
Jipleri pırıl pırıl eder artık sıkıldıkça.:xx:

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;208303
Jipleri pırıl pırıl eder artık sıkıldıkça.:xx:
Valla orada çok araç var, muhtemelen askerlere kilitler cila işini :++::++::++:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle