škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mirrorlink ile bağlanma. TV ve Youtube seyretme. Android Auto ile Bağlanma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Artık Android Auto içinden Youtube ile video seyredilebiliyor. Bunun aşağıdaki videoyu hazırladım. Buradan izleyerek yapabilirsiniz. Aracınızın güvenle kullanması gerektiğinizi ve kaza riskleri olması sizin sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Kolay gelsin.

VIDEO LİNKİ: https://youtu.be/2FZ4X2Two1s

Çevrimdışı imotro

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turgut220;630610
samsung s8 veya note 8 kullanan arkadaşlar, mirrorlinkle bağlanıp diğer uygulamaları kullanabiliriz ancak telefonumuzu rootlamak lazım, root yapıldıktan sonra android my tools pro diye bir program var, mirrrorlinkte kullanmak istediğimiz uygulamaları seçebiliyoruz. garantiyi bozduğu için ben yapmaya cesaret edemedim. eğer rootlanmış cihazı olan varsa deneyebilir mi?

Note 8'de Mirrorlink'te özellikle bir türlü çalışmayan LG MirrorDrive'da çalışıyor mu root yapıldıktan sonra...

Çevrimdışı Fabia II

• ST Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: magicfriend;632456
Artık Android Auto içinden Youtube ile video seyredilebiliyor. Bunun aşağıdaki videoyu hazırladım. Buradan izleyerek yapabilirsiniz. Aracınızın güvenle kullanması gerektiğinizi ve kaza riskleri olması sizin sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Kolay gelsin.

Üstadım emeklerinize sağlık. Telefonu ekrana yansıtmanın en güncel uygulaması bu mu şuanda? Bir de bu yazılanlar rapid 2016 modeller içinde geçerli mi? :)
Teşekkürler

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia II;632499
Üstadım emeklerinize sağlık. Telefonu ekrana yansıtmanın en güncel uygulaması bu mu şuanda? Bir de bu yazılanlar rapid 2016 modeller içinde geçerli mi? :)
Teşekkürler

Paylaştığım an itibarıyla son versiyonlar. Tabi Belirtilen sayfaları takip ederek güncel versiyonları indirebilirsiniz.  Android Auto ile bağlanıyorsanız bu da olur.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar konuyu biraz daha canlandıralım. Samsung S8+Note, Note FE telefonlarda mirrorlink ile bağlantı sağlayan var mı? Mirrorlink konusunda bilgisi olan arkadaşlar güncel olarak son bilgileri paylaşırlarsa memnuniyet verici olur. Konuyu başından beri okudum, S7+Edge ile mirrorlink kullanabilen üyeler olduğu halde S8+Note, Note FE de kullanabilen henüz olmamış. (Note FE Benim cihaz) Ne yapmak lazım güncel teknoloji ile?

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
LG Mirrordrive son versiyonu ile artık görüntü araç ekranına gelmiyor.  bu yüzden eski versiyonu yüklenmeli ve otomatık google play guncelleme  iptal edimeli

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: magicfriend;635163
LG Mirrordrive son versiyonu ile artık görüntü araç ekranına gelmiyor.  bu yüzden eski versiyonu yüklenmeli ve otomatık google play guncelleme  iptal edimeli

Eskisini naaıl yükleyebiliriz ?

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan_55;635865
Yalnız LG cihazlarda çalışır diye uyarı veriyor...

Eski uygulamayı yükledikten sonra Bildirimleri kapattınız mı?

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ecz.taha;635880
Eski uygulamayı yükledikten sonra Bildirimleri kapattınız mı?

Bİldirimi kapatmazsanız uyarı verip kapanıyor zaten.

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba, cihazım Huawei Mate 10 Pro, Lg mirrordrive uygulamasını cihazda görüyor ancak, "bu uygulama sadece LG markalı cihazlarda çalışır şeklinde hata alıyorum, bildirimlerden de kapadım halbu ki çözüm için yardımcı olabilir misiniz.

İyi akşamlar.

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: magicfriend;632456

VIDEO LİNKİ: https://youtu.be/2FZ4X2Two1s

Merhaba, videonuz için teşekkürler gayet detaylı ancak benim cihazım Huawei Mate 10 Pro, Youtube aauto için verdiğiniz linkten yükledim andorid auto yu açtığımda en sağdaki tuşa basınca Youtube Auto görünmüyor. Ne yapabilirim öneriniz var mıdır.

Düzenleme: Pardon yanlış yazmışım verdiğiniz linkten Carstream yükledim, versiyon 1.8.3 yüklü şu an.
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2018, 20:48:11 Gönderen: cenk_139 »

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk_139;635908
Merhaba, cihazım Huawei Mate 10 Pro, Lg mirrordrive uygulamasını cihazda görüyor ancak, "bu uygulama sadece LG markalı cihazlarda çalışır şeklinde hata alıyorum, bildirimlerden de kapadım halbu ki çözüm için yardımcı olabilir misiniz.

İyi akşamlar.

Bire bir aynı sorunu yaşıyoruz hocam