škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Çarpıp kaçtı eleman

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün sabah misafirler gelecekti, Konya Garının önünde bekliyorum arabanın içinde. Önümde de Megane HB var. Bilen bilir 3 şerit bir yol. En sağ şeride yolcusu gelecek olanlar park ediyor kısa süreli.

Tren yanaştı, o tarafa bakarken gözüm yan aynada bi hareketlilik fark etti. Bi çevirdim kafayı çimento kamyonun biri benim yan aynaya çarptı, bütün tekerler tek tek vurdu düşünün ne kadar yakın geçti. Baya kovboy filmlerindeki salon kapısı gibi sallandı benim yan ayna. Lan noluyor falan derken öndeki Megane'a bi geçirdi soldan, araba yerinden oynadı baya. Hiç durmadan devam etti eleman bide. Plakasına baktım ama çamurluydu, okuyamadım. Hemen indim, öndeki araçta bi abla varmış. Söylene söylene indi oda. Aracının sol tarafı, çamurluk etekler vs. baya bi göçertmiş onun. Çevreden koşturup geldiler bizde okuyamadık plakayı falan diye. Döndüm benim araca, sürtmeden dolayı boyası benim yan aynaya geçmiş, sildim şöyle, geçti. Dedim bir şey yok benim araçta, baktım Mobese kameraları da var. Aradım polisi anlattım. Plakayı aldın mı dedi, göremedim dedim. Hangi şirketindi gördün mü dedi yok zaten 4-5 sn içinde oldu bitti dedim. Yav göreydin plakayı iyi olurdu falan dedi. Mobese vardı ama kaydetmiştir dedim. Onlarda plaka tanıma yok vs. gibi bir şeyler geveledi, neyse ekip gönderelim bekleyin dedi. Benimde misafirler geldi o sırada, araçta da bir şey olmayınca öndekilere geçmiş olsun dedim ayrıldım.

Akşam üzeri ilçeye dönerken hızın ve rüzgarın etkisiyle baktım yan ayna baya sallanıyor benim. İndim baktım, gövdeye bağlanan bütün kenarlardan esnemiş 1-2mm kadar. Sadece orta kısmı tutuyor aynayı. Sabah şehir içinde fark edememişim.

Ne olur bu aynaya, bir sıkıntı falan verir mi? Yine verilmiş sadakamız varmış, üzerimizden de geçebilirdi adam. Bununla kurtardık. Öndekiler ne yaptı bilmiyorum. Zaten bende de bu kadar sıkıntı olduğunu bileydim beklerdim.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun hocam bi mekanikçi yada elektrikçi ile görüş konmara gitmeden umarım gözülür

Çevrimdışı civilkaya

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ucuz atlatmışsın büyük geçmiş olsun. Trafikte dengesiz insan çok. Sen ne kadar dikkat edersen et bulabiliyorlar seni. İnşallah kötü bir şey yoktur.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün güvendiğim bir kaportacıya gittim. İç döşemeyi söktü, zaten 2 vida tutuyormuş, geçmeli her taraf. Çıkardı aynayı. Dediğim gibi ortasındaki vida tutan yer esnemiş. Çekiçle düzeltip geri topladı. 10-15 dk sürmedi. Bir sıkıntı yok bakalım şimdi. Baya sağlammış ama, çoğu araba da plastik yapıyorlar bunları dedi. Tırnaklı vidalarda sağlammış döşemeyi sökerken kırılır genelde bunlar bir şey olmadı bunlara dedi. Kalite kontrolü de yaptı ayak üstü.

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;592311
Bu ne öküzlük arkadaş !!!

Ne yazık ki!