škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Doğuş Otomotiv' in Skoda Atağı

crash · 64 · 26814

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;455785
Premiuma doğru geçiş :D

Herhalde ilk iş olarak tüm modellere sıra yazmaya başlarlar.

Seat değil de Skoda'da bu operasyonun olması enteresan bu arada.

İnanç Bey, madem hyundai'desiniz bi soru sorayım. Dizel elantra ne zaman gelecek bilginiz var mı? Yeni kasa dizel ceratonun geleceği ile ilgili için söylenti var mı bi de...

Aksilik olmazsa şubat sonu ile mart ortası arasında makyajlı dizel Elantra gelecek. Dizelde otomatik seçeneği de mevcut. Tork 260' dan 279' a çıkarılmış. 3 donanım paketiyle geleceğini söyleyebilirim. Full dizel otm. olanına 72.000 TL civarlarında bir etiket düşünüyorlarDI. Dı diyorum çünkü ÖTV zammından önceydi bu düşünce :) Cerato hakkında ise en ufak bir fikrim yok :)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

zibidi gonzales

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: c@n77;455554
Dogusun Skoda ya daha fazla el atmasi iyimi kotumu olacak bilemiyorum...:)

fiyatlar dahada artacak:kork2:

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;455806
Etimesguttaki yeri nerde olacak tam olarak ?

Doğuş Oto Etimesgut ;)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: crash;455797
Aksilik olmazsa şubat sonu ile mart ortası arasında makyajlı dizel Elantra gelecek. Dizelde otomatik seçeneği de mevcut. Tork 260' dan 279' a çıkarılmış. 3 donanım paketiyle geleceğini söyleyebilirim. Full dizel otm. olanına 72.000 TL civarlarında bir etiket düşünüyorlarDI. Dı diyorum çünkü ÖTV zammından önceydi bu düşünce :) Cerato hakkında ise en ufak bir fikrim yok :)

değerli bilgiler için teşekkürler ;)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cumartesi Doğuş Oto Etimesgutta servisteydim, gitmişken alt tarafada uğradım, showrooma.İkinci el kısmında araç sayısı azdı.Büyük ihtimal oraya kurarlar Skoda showroomunu.

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;455837
Cumartesi Doğuş Oto Etimesgutta servisteydim, gitmişken alt tarafada uğradım, showrooma.İkinci el kısmında araç sayısı azdı.Büyük ihtimal oraya kurarlar Skoda showroomunu.

Etimesgutun neresinde hocam tarif edebilirmisiniz ?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;455763
İnanç bey VW personeli, tabii ki sağlam bir yerden almıştır bilgiyi...
 Bu arada az bişey işe yarayan servisti And, onu değil de efeyi kapatsalardı ya...

Yenilenme sonrası bizim gibi eski araba sahiplerini sokmazlar o lüküs yerlere artık, şaşmaz sanayiye devam...

abi ayıp ettin ya bak bana hiç oralara uğradığımı gördün mü benim :) (zira şaşmazda özel Škoda servisimiz var ondan da olabilir :D )

Çevrimdışı therasmus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Doğuş VW markası ile milleti kazıkladı yetmedi,şimdi sıra skoda ile kazıklamaya geldi.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;455841
Etimesgutun neresinde hocam tarif edebilirmisiniz ?

İstanbul yolunda şaşmaza giderken, Aydoğanlar VW servisini biliyorsanız hemen yukarısında. Kendi sitelerinde google mapsten daha rahat görebilirsiniz.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;455853
abi ayıp ettin ya bak bana hiç oralara uğradığımı gördün mü benim :) (zira şaşmazda özel Škoda servisimiz var ondan da olabilir :D )

özel servisiniz var da neden söylemedin şimdiye kadar? 8 senedir 20 usta değiştirdlm şaşmazda... Adres ver de bi dahaki bakıma size geleyim...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;455825
değerli bilgiler için teşekkürler ;)

rica ederim ;)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Donanım ve mantık konusunda doğuşun yüceden farkı yok, ama bayiliklerin güzelleşmesi ve müşteri memnuniyeti eklenir. Oda marka prestijini yükseltir.Ben kendi açımdan memnun kalırım yani. Bina altlarına girmekten sıkıldım.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda artık eski skoda değil. Ülkemizde çarpık bacaklı herşeye aaaa skoda bacak :) benzetmesi artık yerini ooo skoda iyi araba aslında söylemlerine bıraktı. Önemli nokta o cümlelelerin sonundaki şüpheci yaklışımcı "aslında" kelimesi. Bazı algılar kolay değişmiyor ama skoda kısa sürede çok fazla yol aldı. Son 3 arabamdan 2'sinde benimde tercihim skoda oldu. Kimsede artık skodayı küçümseyici sahte tavırlar sergilemesin. Arabamı parka bıraktığımda en çok o para skodaya verilmez keşke passat alsaydın vs. diyen vw'ciler başına üşüşüyor. Son cümle Doğuş artık kimseye yedirmem dedi sanırım.

Çevrimdışı ozulu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeti.avc;456177
Skoda artık eski skoda değil. Ülkemizde çarpık bacaklı herşeye aaaa skoda bacak :) benzetmesi artık yerini ooo skoda iyi araba aslında söylemlerine bıraktı. Önemli nokta o cümlelelerin sonundaki şüpheci yaklışımcı "aslında" kelimesi. Bazı algılar kolay değişmiyor ama skoda kısa sürede çok fazla yol aldı. Son 3 arabamdan 2'sinde benimde tercihim skoda oldu. Kimsede artık skodayı küçümseyici sahte tavırlar sergilemesin. Arabamı parka bıraktığımda en çok o para skodaya verilmez keşke passat alsaydın vs. diyen vw'ciler başına üşüşüyor. Son cümle Doğuş artık kimseye yedirmem dedi sanırım.

Hocam aracınızı değişmişsiniz hayırlı olsun :)