škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hangi Akaryakıt markasını kullanıyoruz?

Ziyaretçi · 293 · 149414

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: murat aktaş;532099
Shell den opete geçtim sanki araç çekişten düştü
Eskisi gibi kaptirmiyor

Shell'de nitro kullanıyorsanız ondan olabilir. Opet'te artık katkılı benzin yok.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı murat aktaş

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;532101
Shell'de nitro kullanıyorsanız ondan olabilir. Opet'te artık katkılı benzin yok.

Shell de nitro kullaniyordum memnundum. Opet personel kartina %5 indirim veriyor diye opet e geçtik ama  yinede shell iyidir

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Plaza çıkışında ilk yakıt alımı dahil 13 aydır uzman bir arkadaşımın önerisi ile Shell V power Nitro Diesel kullanıyorum bugüne kadar dpf ışığı hiç devreye girmedi performans ve menzil olarak ta çok memnunum. Başka marka tek damla yakıt almadım ve genellikle mümkün olabildiğince hep aynı istasyondan almaya da özen gösteririm.

Çevrimdışı gercekefe

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aracım Octavia 1.6 TDİ Style DSG. Bugün teslim aldım ve ilk yakıtımı opet ten aldım. selamlar

Çevrimdışı ukalabukalemun

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul avrupa yakası en iyisi diyebileceğiniz sorunsuz benzin istasyonu hangisidir arkadaşlar. Yakıt olarak kaliteli ve kirli yakıt vermeyen . Ben sürekli ...... istasyondan alıyorum dediğiniz hangi istasyon ?
Mümkün olduğunca yorum yazarsanız faydalı olur herkes için

Çevrimdışı bipekkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Shell, sıkışırsam BP-OPET. İstasyonlar sürekli kontrol altında Uzun yolda defalarca shell müfettişlerinin akaryakıt kontroluna denk geldim.Pompalardan benzin mazot GAZyağı ve LPG alıp hem kaçak kontrolu hemde miktar kontrolu yapıyorlardı. Tuvaletlere kadar teftiş ediliyordu.3 yıl önce sürekli benzin aldığım istasyonu Eskişehir Bursa çıkışında İnternet üzerinden şikayet ettim anında geri döndüler.Bir daha aynı sorunla karşılaşmadım. Mutlaka diğer istasyonlarda da benzer uygulamalar vardır. Ama şunu iyi bilmekte yarar var. Tüm markalar ve bayiler, Ankara ve civarı akaryakıtı Kırıkkale'den diğer yerlerde diğer rafinerilerden alırlar. Daha fazla km yapması tamamen izafi ve kullanıcının o anki kullanım tarzına (Sakin-Agresif) bağlı bir keyfiyet. kısaca şehir efsanesidir bu konu.Sadece bazen LPG' de bariz farklılıklar olabiliyormuş. Benzinde ise evvelce katkı maddeleri fark yaratabiliyordu. Şimdi fiyat farkı pek kalmadığından, ha 95 - ha 97 oktan. Hatta benim araç 97 okt. kullanırsam çekişte fark ediyor ama azda olsa şehir içinde daha fazla yaktığımı görebiliyorum.

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstasyon sahibi çok önemli. Ben Shell istasyonlarının bile EPDK'dan yüklü cezalar yediğini biliyorum. Yine de en çok teftiş edilen istasyonların Shell ve BP olduğuna inanıyorum.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen gün çok tavsiye edilen bir BP den benzin aldım, hiç birşey yokken avans vurmaya başladı. En iyi marka bile olsa sahtekarlık yapmak isteyen yine yapıyor

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün farklı BP istasyonundan benzin aldım fakat motordaki avans sesi kesilmedi zaten tek tip benzin kullanıyormuş artık ULTİMATE kaldırmışlar. BP den alıpta bu tarz problemle karşılaşan var mı

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;539975
Dün farklı BP istasyonundan benzin aldım fakat motordaki avans sesi kesilmedi zaten tek tip benzin kullanıyormuş artık ULTİMATE kaldırmışlar. BP den alıpta bu tarz problemle karşılaşan var mı
Doğuş Oto ile işbirliği yaptıklarında BP' den fullemiştim depoyu bir seferinde ve rölantide sallantı, performansta düşüklük hissetmiştim epey. Favorit' e de Petrol Ofisi' nden alırdım, Ibiza' ya da Petrol Ofisi' nden alıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;539990
Doğuş Oto ile işbirliği yaptıklarında BP' den fullemiştim depoyu bir seferinde ve rölantide sallantı, performansta düşüklük hissetmiştim epey. Favorit' e de Petrol Ofisi' nden alırdım, Ibiza' ya da Petrol Ofisi' nden alıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.

Aslında hep Total kullanırım, BP de şu an %3 indirim kampanyası olduğu için kullanıyorum ama artık almayacağım

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;540041
Aslında hep Total kullanırım, BP de şu an %3 indirim kampanyası olduğu için kullanıyorum ama artık almayacağım
Teb Total Card ile Total'de anında %5 indirim yapıyor, yaklaşık 1 yıldır akaryakıtı Total'den alıyorum bu nedenle. Kredi kartı ücreti vermemek için de 2 adet düzenli ödeme talimatı vermek yeterli.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı MATADOR

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia III 1.2 Dsg, şuan 9.000 km de. Başlangıçtan beri BP den dolduruyorum. Henüz bir sıkıntı yaşamadım, inşallah yaşamam da. (Maşallah :))

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eskiden Shell di artık Opet.  Ölüdeniz Shell de aldığım benzin ile tatil dönüşünde yolda kalıp servislerde süründüğüm için birdaha mı ? Tövbe !