škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hangi Akaryakıt markasını kullanıyoruz?

Ziyaretçi · 293 · 150390

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı arabasevdasi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yıllardır Shell'den cok memnunum. Opet 'ten almak durumunda kaldığımda malesef daha az km yapabiliyorum (mazot).

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: arabasevdasi;280971
Yıllardır Shell'den cok memnunum. Opet 'ten almak durumunda kaldığımda malesef daha az km yapabiliyorum (mazot).

Dizel konusunda,opeti bu konuda eleştiren ilk kişi değilsiniz.

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: arabasevdasi;280971

Bende valla shellden opete geçip daha az km yapan bir sizi duydum???
Herkes shellin daha fazla yaktığını aracın biraz daha atak olduğunu ama km gelince 30km civarı az gittiğini söyler bir depoda.

Podan Opete geçince bende şunu fark ettim ki araç vites geçişlerinde yığılmıyor ve km olarak gayet iyi gidiyor :) :ok:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beyler Shell Motorin GTL(3.90) hakkında ne düşünüyosunuz, Eurodiesel den farklı bir yakıtmış. Onu kullanıyorum 100 liralık aldım dibi kaldı şu an. Pek bir etkisini görmedim, motora zararı yoktur dimi normal Eurodieselmi kullanmaya devam ediyim ?
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;280991
Beyler Shell Motorin GTL(3.90) hakkında ne düşünüyosunuz, Eurodiesel den farklı bir yakıtmış. Onu kullanıyorum 100 liralık aldım dibi kaldı şu an. Pek bir etkisini görmedim, motora zararı yoktur dimi normal Eurodieselmi kullanmaya devam ediyim ?

Bizde çok kullandık abi,oldukçada kullanmaya devam ediyoruz. Kükürt oranı az olduğu için performans türü bir yakıt,sadece bu. :)

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
3. depo Gtl kullanıyorum. Araç serileşti. Yakıtta tasarruf sağlayacağını sanmıyorum. Şehir içi performansını görmeden konuşmak istemiyorum. Ama her istasyonda bulunmuyor. Benim açımdan takibi biraz zor olacak.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mert;280992
Bizde çok kullandık abi,oldukçada kullanmaya devam ediyoruz. Kükürt oranı az olduğu için performans türü bir yakıt,sadece bu. :)

Anladım Mert. Turbolu dizel araçlar için kullanılabilir yani :ok: Sadece Eurodiesel kullanın diyor ya kapakda ondan kafamda soru işareti kaldı :)

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;280991

komşumuz fabiasında dört depo kullandı arabayı serileştiriyomuş ona aldanıp bende basıyorum yakıt iyice artıyo sevmedim ben bunu diye tekrar eurodiesele döndü iki arabayıda kullandım oda fabia ben pek fark göremedim opetten aldığımızla arasında

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;280997
komşumuz fabiasında dört depo kullandı arabayı serileştiriyomuş ona aldanıp bende basıyorum yakıt iyice artıyo sevmedim ben bunu diye tekrar eurodiesele döndü iki arabayıda kullandım oda fabia ben pek fark göremedim opetten aldığımızla arasında

Ben hep opetten kullanıyorum normalde. Birgün yolda ışık yandı Ana ! dedim girdim bir Shell istasyonuna eurodiesel dedim, GTL var birde onu kullanın isterseniz bir üstüdür dedi. O gün koydurtmamıştım. Sonra internetteki yorumları değerlendirmeye alıp koydurdum işte geçen gün. Serilik konusunda biraz daha karşılaştırma yapmam lazım tekrar opet alıp, bende performansı iyi olduğu ve dolayısıyla az yakıcağı merakı oldu işte :)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: opel33;280975
Bende valla shellden opete geçip daha az km yapan bir sizi duydum???
Herkes shellin daha fazla yaktığını aracın biraz daha atak olduğunu ama km gelince 30km civarı az gittiğini söyler bir depoda.

Podan Opete geçince bende şunu fark ettim ki araç vites geçişlerinde yığılmıyor ve km olarak gayet iyi gidiyor :) :ok:

Bir Daha Shellden Alırsam iki Olsun.. Yolumun Üstünde Sadece Shell Var 2 Tanede Full Var.. Benim Tüketimde Sorunum Yok Fakat Attıgı Duman Beni Deli Ediyor.. Dipgazlarda Simsiyah Duman Atıyor.. Full Den Alıyorum Onda Normal Dizel Dumanı Atıyor ARtık Shelle Bütük İlişkimi Kestim

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kaptan52;281875
Bir Daha Shellden Alırsam iki Olsun.. Yolumun Üstünde Sadece Shell Var 2 Tanede Full Var.. Benim Tüketimde Sorunum Yok Fakat Attıgı Duman Beni Deli Ediyor.. Dipgazlarda Simsiyah Duman Atıyor.. Full Den Alıyorum Onda Normal Dizel Dumanı Atıyor ARtık Shelle Bütük İlişkimi Kestim

İstasyondan da olabilir ama her shell iyi diye bir şey yok tabikide...

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;280386
nedenki yaw millet kuyruğa giriyor.ucuz etin yahnisi olayımı?
Ucuz etin yahnisi abicim. Motor kırdıklarında anlarlar birgün kaliteyi.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

ali baba

• Ziyaretçi
kırmızıya düşünceye kadar yakıt almadım.
yakın biryerlere full açılmış.
50 tl'lik aldım.

pompacılarda terbiyeli cocuklar.iki dört lafladık.hatta birde kart verdiler.
mazot'u 3550 den aldık.14 kusur litre.
bakcez bi denecez gari.

not:et pek ucuza benzemiyordu bayaa lezzetli geldi..:lol:
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2011, 18:16:02 Gönderen: ali baba »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle