škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda yeni SUV aracın tanıtımına hazırlanıyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar daha önce konuyu açan olduysa adminler oraya kopyalasınlar,şu aracın tanıtımı yapılacakmış.Araç 7 koltuklu olacakmış.Yeti ile ilgisi var mı bilmiyorum ama bunun adı henüz yok bildiğim kadarıyla.

http://www.otolika.com/7-koltuklu-skoda-suv-modeli-2016-paris-otomobil-fuarinda-yerini-alacak
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;548580
Güzel bi şey geldi gelecek de bekleye bekleye yorulduk :)
Yani şöyle sağından solundan arkadan yandan resimleselerde görsek diyorum ama kokuluk resim çekmişler.Yakında nete düşer herhalde.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Walla güzel makineye benziyo.Detayları gelsin de bi yatıralım forumumuzun masasına:)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
istanbul oto show fuarında sergilenirse skoda modelleri bu defa gitmeyi düşünüyorum Rabbim kısmet ederse inşallah.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Audi Q havası var ama skoda cizgileri gayet belirgin güzel olmus..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En düşük paket versiyonu kaç tl den başlayacak o önemli.Orta üst sınıfa hitap edeceği kesin.Ama santa f,captiva,kıa sorento,honda cr-v muadili olacağını düşünüyorum.zira cr-v alacak kitle ile q7 alacak kitle arasında ciddi fark var

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tasarım çok sıradanlaştı.Standart vag hastalığı.Şu forumdan 100 kişiye skoda yeni Suv yapacak tasarımı ne olur deseler,%90 bunu zaten tahmin ederdik.Şimdiden direksiyonunu havalandırma kanallarını,torpido dizaynını tahmin edebiliyorum.

Bu arada ismi Snowman olacak diye birşeyler okumuştum.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;548809
Tasarım çok sıradanlaştı.Standart vag hastalığı.Şu forumdan 100 kişiye skoda yeni Suv yapacak tasarımı ne olur deseler,%90 bunu zaten tahmin ederdik.Şimdiden direksiyonunu havalandırma kanallarını,torpido dizaynını tahmin edebiliyorum.

Hocam tasarımı sıradanlaşmayan marka mı kaldı (arayıp bulup soyleyebilirsiniz istisna vardır) mercedes bmw vw skoda seat renault pejo opel volvo vs vs bi çok markanın arabaları birbirine benziyor artık...yine en farklı tasarımlar skodadan geliyor birbirinden farklı arabaları...

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;548790
En düşük paket versiyonu kaç tl den başlayacak o önemli.Orta üst sınıfa hitap edeceği kesin.Ama santa f,captiva,kıa sorento,honda cr-v muadili olacağını düşünüyorum.zira cr-v alacak kitle ile q7 alacak kitle arasında ciddi fark var

en düşüğünü bilmem ama abi Honda CRV gibi Türkiye de doğru dürüst satmayan arabanın bile en üst donanımı 150 seviyesindeyken Skoda bu fiyattan aşağı düşmez. ÇünkÜ Türkiye piyassasında SKODA artık hak ettiği değeri görmeye başladı. Millet özellikle Vw nin saçma satış politikalarından bıktı ve Skodaya yöneliyor. O yüzden Yüce otoda bunu kullanır ve en az 160bin TL civarı fiyat çeker

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç D-SUV segmentinde yer alacak. İsmi Snowman olmayacak. Aracın ismi KODIAK olacak sanirim.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;548809

buna tasarımın sıradanlaşması değil de belli bir tasarım çizgisinden ilerlenmesi dersek daha doğru olur günümüzde bütün markaların belli bi tasarım dili var hepsi bu çizgiler üzerinden modellerini şekillendiriyor bu sıradanlaşmaktan ziyade markaların daha karakterli bir yapıya bürünmesine sebep oluyor.