škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Smartlink açma kampanyası

Karter · 11 · 11580

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karter

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar change.org da bi kampanya gördüm 2006 öncesi araçlarda kapalı gelen smartlink açılsın diye katılabilir misiniz?
Kuralları bilmiyorum ama reklam olmadığı için linki paylaşıyorum
http://chng.it/zhMhf4ZHVG
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2019, 23:00:25 Gönderen: Karter »

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu smartlink her araçta var ve sadece araca bağlanıp tık diye açılan bir şey mi?

Çevrimdışı Karter

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
SMART LİNK NEDİR:Skoda’nın Smartlink teknolojisini kullanan kullanıcıların telefon ekranları, arabada bulunan küçük ekrana aktarılıyor. Bu yazılımla favori müzik listesini çalmak, kişilere mesaj yollamak gibi aktiviteleri de ses tanıma sistemi sayesinde komutla gerçekleştirebiliyorlar.

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yalnız apple car play, skoda ailesinde, Amundsen ve Bolero ekranlıların, sadece 2016 ve sonrasındaki modelleri destekliyor. Android için pek bilgim yok.

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2017 2018 octavia icin 900 tl yi veriyorsun servisci oglu okudum ufledim diyor ve bolero tik diye aciliyor mirror ozellikli tel tak diye ekrana geliyor yani...?!!
Cebe batan para sen nelere kadirsin.
Sadece telefondaki navigasyon icin isterim ama kablolu bir baglantiyla bir tik koydurmak da birak 900 tl yi 100 tl bile etmez, ki hic bir ek hardware koyulmuyorsa. Zaten aracin ekrani buna sahipse, yazik valla.

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu smart Link olayı zaten saçma ve fuzuli birşey bence.  
Bence buyuk ekran telefonunuz varsa kablo ile bağlayıp yaklaşık aynı büyüklükteki araç ekranına yansıtmak ve aynı zamanda telefonunuzun şarjından yemek gereksiz bir özellik.
Bunun yerine ben size aracınızın orjinal ekranı ve teyibi değişmeden ana üniteye ek olarak takılan Android interface modülünü tavsiye ediyorum. :ok:
Ben 2016 model Rapid SB aracıma Corvin Android interface aldım. Çok memnunum. Teyp üzerindeki Menü tuşu ile sisteme geçiş yapıyorsunuz ve Navigasyondan Youtube'ye CanlıTv'den aklınıza gelen her uygulamaya aracınızın ekranından ulaşabiliyorsunuz. Aynı tablet gibi yani.
Bu konudan müzdarib herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Sistemin yanında Geri görüş kamerası da takılması cabası.:D

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: khalil;650971
Bence buyuk ekran telefonunuz varsa kablo ile bağlayıp yaklaşık aynı büyüklükteki araç ekranına yansıtmak ve aynı zamanda telefonunuzun şarjından yemek gereksiz bir özellik.
Bunun yerine ben size aracınızın orjinal ekranı ve teyibi değişmeden ana üniteye ek olarak takılan Android interface modülünü tavsiye ediyorum. :ok:
Ben 2016 model Rapid SB aracıma Corvin Android interface aldım. Çok memnunum. Teyp üzerindeki Menü tuşu ile sisteme geçiş yapıyorsunuz ve Navigasyondan Youtube'ye CanlıTv'den aklınıza gelen her uygulamaya aracınızın ekranından ulaşabiliyorsunuz. Aynı tablet gibi yani.
Bu konudan müzdarib herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Sistemin yanında Geri görüş kamerası da takılması cabası.:D

Merak ettim, nedir diye baktım. YouTube'ta bir videoda anlatmışlar. Hoş duruyor ve eğer smartlink kadar pahalı değilse belki uygulanabilir. Gerçi bir modülün takıldığından bahsetmiş ama tam açıklama yok. Yine de baya ilginç bir girişim. Tam istenen şeyleri gerçekleştirmişler.

Çevrimdışı strtr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: khalil;650971

Corvin interfacelerin rami kaç gb? Hiçbir yerde yazmıyorlar. 1 gb ise hiçbir işe yaramaz.

Çevrimdışı bsarmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octa;650975
Merak ettim, nedir diye baktım. YouTube'ta bir videoda anlatmışlar. Hoş duruyor ve eğer smartlink kadar pahalı değilse belki uygulanabilir. Gerçi bir modülün takıldığından bahsetmiş ama tam açıklama yok. Yine de baya ilginç bir girişim. Tam istenen şeyleri gerçekleştirmişler.

Fiyatı 2000-2500TL arası diye biliyorum.

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=36895

Forumda daha önce bu konu konuşulmuş, bu sistemi kullanıp tecrübesini paylaşan olmuş, okumadan masrafa girmeyin.
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2019, 10:27:50 Gönderen: Blue Rapid »

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: strtr;650976
Corvin interfacelerin rami kaç gb? Hiçbir yerde yazmıyorlar. 1 gb ise hiçbir işe yaramaz.

Aldığım interfacenin Teknik özellikleri:
8 ÇEKİRDEK İŞLEMCİ
2 GB RAM
16 GB HAFIZA
7.1 ANDROİD
Geri görüş kamera desteği
1080P video desteği
Dahili lisanlı 3D navigasyon
Wi-Fi kablosuz bağlanma
Usb bağlantısı
Iphone erişim noktası ile bağlantı noktası
Andorid 4.2ve üzeri telefonlar için mirrorlink , çift yönlü kontrol
800x480 / 1024x600 dokunmatik ekran uyumluluğu
Canbus desteği ve direksiyon kumanda uyumluluğu
Orjinal araç hoparlör ile uyumluluk
4x50 ses çıkışı desteği

Alıntı yapılan: bsarmaz;650980
Fiyatı 2000-2500TL arası diye biliyorum.

Ben alırken kampanya vardı. 6 Ay önce Montaj dahil 1500TL vermiştim.:)