škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Şoför kapısı zor kapanıyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yunusemre37

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba; 2017 Active aracımın şoför kapısı diğerlerine göre zor kapanıyor. Bu nedenle servise götürdüğümde bu sorunun şofö
r kapısıyla alakalı olmayıp son kapanan kapı ile ilgili olduğunu ve araç içi basınç son kapanan kapının diğerlerine göre zor kapanmasına neden olduğunu söyledi. Gerçektende başka kapı açıkken şoför kapısını denediğimizde kapı kolay örtüldü ancak geçenlerde başka bir superbe bindiğimde şoför kapısının diğer kapılar kapalı olmasına rağmen neredeyse kendi ivmesiyle kapandığını ve dolayısıyla benim araçta sorun olduğunu tespit ettim. Benzer durum yaşayan oldu mu? Bu arada benimkinde nikelaj cam çerçevesi yok.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öyle bir sorun varsa kapı tam kapanırken camı 1 cm indirsinler kapanınca cam yerine gelsin. Bir çok değişik coupe/cabrio araçta yapılan bir çözüm. Saçmalamışlar. Benim araçta öyle bir sorun yok. Kapatırken kemer, kalın palto sıkışmıştır ayarı kaçmıştır.

Çevrimdışı meliksah_010

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende 2017 active öyle bir şeyler hissettim gibi biraz zor kapanıyor gibime geldi

Çevrimdışı onurrr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Böyle bir durum var bildiğim kadarıyla, bende de camın birini aralayıp kapıyı kapatınca daha kolay kapanıyor. Tüm camlar kapalı iken kapıyı yavaş kapatınca hafif bir geri tepme oluyor. Servis sizinki ile aynı açıklamayı yapmıştı. 2017 style araç.