škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Renk ve Jant Tavsiyesi

Ziyaretçi · 29 · 11403

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
şimdiden hayırlı olsun diyelim.İçinize sineni alın derim.Birde başlık ilginç olmuş rapid fabia karışımı gibi :)
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı yucelkır

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;512965
Aynen öyle. Ama fikrim değişti.  Acikcasi 50000 fabia yerine 55000 rapid spaceback ambition daha mantıklı geliyor

ben fabia 3 1.2 dsg 110 bg aldım şuan 800 km yi geçti çok memnunnum
bende sizin gibi acaba rapid mi dedim ama fabia hem az yakıyor şu ana kadar ilk gün hariç çünki müthiş bir trafik çektim istanbulda istoç- çekmeköy 3,5 saat
star stopu kapamak zorunda kaldım 7 litleyi geçmedi yakıtı dahada düşecektir muhtemeler ve rapid den çok artısı var en önemlisi anahtarsız çalıştırma ve görüntü gerçekten çok yanıltıyor hiç de dar değil :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
B sınıf araçlarda 16" in üzerine çıkmayın derim cam tavansa farklı bir hafa katıyor kesinlikle tavsiye ederim.

Ben olsam Beyaz alırdım farlar ayna kapakları ve jantları siyah yapınca güzelde bir cam filme ile birleşince çok güzel görünecektir :)

Aynen bu şekilde :

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Jant tavsiye edemeyeceğim ama biri bu konunun başlığı düzenlesin lütfen.

fabiaci_87

• Ziyaretçi
Yanlış başlık için özür dilerim:) Ben düzeltebiliyor muyum acaba?

fabiaci_87

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Engin E.;512974
Dolu araba herzaman iyidir. Binerken keyif verir, satarken çabuk gider... Kırmızı, cam tavan ve 16-17'' jant arabayı hayli cazip ve çekici gösteriyor..durum varsa en dolusunu alın.

evet dolusunu (style) düşünüyorum. bu hafta sonu sipariş verebilirim, bakalım.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiaci_87;513832
Yanlış başlık için özür dilerim:) Ben düzeltebiliyor muyum acaba?

Ben düzelttim:ok:
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

fabiaci_87

• Ziyaretçi
Malum üzerindeki orijinal mato jant 15 inç. bunun yerine 17 inç clubber jantı almanın çok zararı olur mu arkadaşlar? 16 beam daha mı mantıklı? 2 inç büyütmek iyi olmaz diyenler var.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiaci_87;513833
evet dolusunu (style) düşünüyorum. bu hafta sonu sipariş verebilirim, bakalım.
Style dolu degil ki. Bir çok sey eksik

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şuan 0 km araç alabilsem kesinlikle combi yi beklerdim mükemmel bir araç combi baya geniş rapid mi karmaşasınada son vereceğine eminim.
Heleki cam tavanla muhteşem gözüküyor. Favorim Beyaz...

fabiaci_87

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: trio;514271
Şuan 0 km araç alabilsem kesinlikle combi yi beklerdim mükemmel bir araç combi baya geniş rapid mi karmaşasınada son vereceğine eminim.
Heleki cam tavanla muhteşem gözüküyor. Favorim Beyaz...

Evet güzel duruyor.Sipariş verdim ben 2.5 ay sonra teslim edilmesi bekleniyor. Bu arada combi çıkarsa ve onu istersem alabilirim heralde değil mi?

fabiaci_87

• Ziyaretçi
Üstteki çıtalar kötü durmuyor mu? Genç arabası fabia'yı bir anda geniş aile arabası yapıyor sanki?

Çevrimdışı volume_37

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiaci_87;512966
Yakıt tüketimine dikkat edin. rapidler çok yakıyor. bütün skodaları incelediğimde, fabia octavia ve suberb ın az, rapidin bunlara göre baya fazla yaktığını gördüm. ama az kullanacaksınız sorun yol elbet güzel araç. a3'ü fazlasıyla andırıyor dışarıdan.

siz kullandınızmı yoksa etraftanmı duydunuz Rapid in çok yaktığını, ben 6 aydır dizel rapid kullanıyorum uzun yolda 4.1  şehiriçi 4.9 yakıyor sizce fazla bir tüketimmi ?

fabiaci_87

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: volume_37;516548
siz kullandınızmı yoksa etraftanmı duydunuz Rapid in çok yaktığını, ben 6 aydır dizel rapid kullanıyorum uzun yolda 4.1  şehiriçi 4.9 yakıyor sizce fazla bir tüketimmi ?

Merhaba, sitesindeki teknik verilere göre konuşuyorum. Benzinliye bakıyorım. Rapid ve jetta; golf, polo, octavia ve fabiaya göre çok yakıyor.

Rapid ve jetta benzinli şehiriçi 7.5 civarıyken, diğerleri 5.8.