škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Renk ve Jant Tavsiyesi

Ziyaretçi · 29 · 11404

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fabiaci_87

• Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba, uzun araştırmalarım sonucunda Fabia 1.2 style dsg almaya niyetlendim. Siyah cam tavan da düşündüğüm için rengin uyumlu olması gerekiyor. Skoda internet sitesinden gördüğüm kadarıyla Corrida Kırmızısı bana en güzel gelen ama sizin var mı tavsiyeniz, tecrübeniz?

Jant olarak ise 16 inç Beam düşündüm o konuda da düşüncenizi öğrenmek isterim.

Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gardas ben skoda servisiyle ayni arac için gorustugumde cam tavani tavsiye etmedi. Bilgin olsun yine de

fabiaci_87

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;512954
Gardas ben skoda servisiyle ayni arac için gorustugumde cam tavani tavsiye etmedi. Bilgin olsun yine de

Yorum için çok teşekkürler. Neden tavsiye etmedi acaba detay verebilir misiniz?

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gercekten o an net bisey solemedi. Fakat bana 48.400 paketsiz style fiyat cikardi. Cam tavan dedigimde gerek yok dedi cam tavansiz daha mantikli dedi

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elinde olmadığı içindir kesin...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cam tavan güzel ayrinti gerçekten.  Ama kullanım ne olur bilemem. Daha önce sunroof lu opelim vardi benim icin arti eksi olmadi acikcasi. Tabi arac guzel gözüküyor.  Zevk renk meseleai

fabiaci_87

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;512960
Gercekten o an net bisey solemedi. Fakat bana 48.400 paketsiz style fiyat cikardi. Cam tavan dedigimde gerek yok dedi cam tavansiz daha mantikli dedi

2.500 indirim mi yaptı yani? Çok iyiymiş.

fabiaci_87

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Engin E.;512961
Elinde olmadığı içindir kesin...

Olabilir. Sizin görüşünüz nedir cam tavan, renk ve jantla ilgili? İncelediniz mi?

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen öyle. Ama fikrim değişti.  Acikcasi 50000 fabia yerine 55000 rapid spaceback ambition daha mantıklı geliyor

fabiaci_87

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;512965
Aynen öyle. Ama fikrim değişti.  Acikcasi 50000 fabia yerine 55000 rapid spaceback ambition daha mantıklı geliyor

Yakıt tüketimine dikkat edin. rapidler çok yakıyor. bütün skodaları incelediğimde, fabia octavia ve suberb ın az, rapidin bunlara göre baya fazla yaktığını gördüm. ama az kullanacaksınız sorun yol elbet güzel araç. a3'ü fazlasıyla andırıyor dışarıdan.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid eski A3 kasası zaten. Fakat ic hacmi daha iyi. Gerçi fabia combi gelecek o daha da genis

fabiaci_87

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;512967
Rapid eski A3 kasası zaten. Fakat ic hacmi daha iyi. Gerçi fabia combi gelecek o daha da genis

ne zaman gelecek?

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;512969
Temmuz gibi soylediler vana
Bana...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiaci_87;512964
Olabilir. Sizin görüşünüz nedir cam tavan, renk ve jantla ilgili? İncelediniz mi?

Dolu araba herzaman iyidir. Binerken keyif verir, satarken çabuk gider... Kırmızı, cam tavan ve 16-17'' jant arabayı hayli cazip ve çekici gösteriyor..durum varsa en dolusunu alın.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)