škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 1.2tsı dsg style imi bekliyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba yeni üye oldum bir aydır forumu takip ediyorum seviyeli insanların olduğunu görüp bende üye olmaya karar verdim.
Aracı daha test arabaları yeni geldiğinde atik oto ve avekte gördüm ve aşık oldum biraz teknoloji hastası olarak aracın full donanım olmasından yanayım
Ve 1 nisan da atik otodan siparişimi verdim
1.2tsı dsg style paket ekstra opsiyon olarak
Panoramik cam tavan
Hız sabitleyici
Yağmur sensörü
Ön ve arka park sensörü
Anahtarsız giriş çıkış ve çalıştırma
Bekliyoruz bakalım mayıs sonu haziran başı gibi hayırlısı

Çevrimdışı cmdrsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı ugurlu olsun Allah kazası kullanmayı nasip etsin ne kadara aldınız?

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz.

Aracınızda hayırlı olsun.Güzel bir araç sipariş vermişsiniz.Fotoğraflarını da bekliyoruz.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Hayirli olsun. Eklenecek bi sey kaldi mi :) yoksa an itibariyle en fulu sizde mi oluyor...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun[emoji2] olması gereken çoşu şeyi ekletmişsiniz[emoji106][emoji106][emoji2]

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler aynen en dolusu oldu galiba en çok istediğim anahtarsız giriş çıkıştı koymuşlar anahtarsız çalıştırmayı sıtandart ee arabayı anahtarla açtıktan sonra anahtarsız çalıştırmak saçma geldi bana o yüzden anahtarsız giriş çıkışı istedim sipariş vericeksem o da olsun bu da olsun dedim pirensip olarak jettanın boşuna bineceğime fabia nın dolusuna binmeyi tercih ederim zevk meselesi tabiki

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dostum hayırlı olsun.  Ama fabia ya 55000 bana cok geliyor. Arabanin bi cok seyi sonradan ekletiliyor. Aklım almadi bu isi

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sonradan ekletme pek bana göre değil orjinal orjinaldir ya bu işin sonu yok sıfır olarak düşünürsek işte 55000 ona verene kadar 60000 e bunu alırsın 60000 e çıkmışken 5000 daha ver 65000 e şunu al böyle gider ben boş arabaya binmeyi sevmiyorum zevk meselesi 55000 e polo lounge ala birirdim belki ama polo da herkez de var marka takıntısı ben aldıktan sonrada diyecek arkadaşlar polo niye almadın diye sonuçta herkez aynı düşüncede olsaydı yollarda tek tip araç olurdu sonuçta citröen cactüs gibi saçma bi arabaya bile 70000 tl veren insanlar var saygı duyuyorum

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sonradan ekliyorlar serviste de zaten. Söylemek istedigim arabaya ambition style diye iki paket koyduysa biri baz biri full olmali. Style paket aliorsun uzerine dunya kadar para odeyerek ekleme yapiyorsun. Insanlari kandirmaktan baska bise degil bu

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ya kanmak diye bişey yok adam diyor böyle bu para şöyle bu para sen bunu bilerek isteyerek alıyorsun sonuçta zorla satmıyorlar ya sonradan eklenmeyen şeylerde var anahtarsız giriş çıkış sonradan eklenmiyor eklense bile ben 650 tl fark vermişim sipariş verirken sen sonradan yaptırmaya kalksan iki kapı kolunu o paraya alamazsın gibi ayrı bi konu adam opsiyon olarak koymuş alırsın yada almazsın hiç opsiyon koymayan firmalarda var yeni i20 türkiyede üretiliyor ama avrupada satılanlarda digital klima anahtarsız çalıştırma koltuk ısıtma var ama ben kendi ülkemde üretilen arabada opsiyon olarak bile alamıyorum

Çevrimdışı Yaso79

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba benim araç gemi de imiş bundan sonraki süreç nekadar sürer acaba tecrübeli arkadaşlara sorsam

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yaso79;513690
Merhaba benim araç gemi de imiş bundan sonraki süreç nekadar sürer acaba tecrübeli arkadaşlara sorsam
Geminin geliş süresi+geminin tahliye süresi+ gümrükleme süresi+iç nakliye+trafik tescil işlemleri

Bu süreler için de belirli bir süre bildirebilmek zor. Misal 10 Nisan' da beklediğimiz bir gemi vardı. Gemi 10 Nisan' da geldi ancak bir hafta boyunca tahliye edilemedi. Daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştık. Başka ithalatlar da vardı ve gerek işleyiş gerekse finansal olarak tüm planlamalarımız allak bullak oluverdi.

Bence geç olsun güç olmasın deyin.

Kazasız belasız İnşaalah.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!