škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Acil Yardım

ebay · 7 · 1876

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ebay

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bizde Skoda ailesine katıldık daha alalı 1 hafta oldu 2010 model Octavia 1.6 Ambiente Optimal yanlız bi sorunumuz var sürücü kemeri sarmıyor kendisi bu konuda sizden acil yardım istiyorum malum kemer olmadan olmaz.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kemerin yenisini taktiracaksiniz. sorun duzelecek. kazasiz belasiz insaallah.

Çevrimdışı ebay

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tavsiyeniz için teşekkürleer peki tamir imkanı yokmudur malum Yozgatta servis yok saniyede de pek halledilir mi bilmiyorum ?

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
böyle parçanın tamiri olmaz ben yaparım diyenede bakmayın. allah muhafaza bi kaza anında ne yaparsınız. illaki vardır yenisini satan yer alıp taktırın. ucuza kaçmayın. emniyetin ucuzu olmaz

99 depreminden 2 gün önce kaza yapmıştım. fiat uno dan 5 kişi sağ kurtulduk ama bu kemer sayesinde. kemerlerin hizalarına 1 ay kan oturmuştu. o zaman anlamıştım kemerin bizi hayata bağladığını.

Çevrimdışı ebay

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler Mehmet bey çok geçmiş olsun allah kaza bela vermesin kış geçsin ankaraya gelip yaptırıyoorum hemen . Bide şu msorum olucak kemeri taksam yine aynı işlevi görür mü yoksa gevşek mi kalır?

Çevrimdışı ruyaci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kışın geçmesini bekleme bence. İhmale gelmez.

Çevrimdışı ebay

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar teşekkürler kar lastiklerini taktırdım bugün en yakın zamanda çıkıcam yola inşallah