škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bej koltuk sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nilerdal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yeni superb ime binerken oğlumun koltukları katletmesini istemiyorum.

Berbat tasarımlı basit ürünler ile de koltuk korurken arabanın gorselligini ve kaliteli ic mekani da bozmak istemiyorum

Sizler sorunu nasıl cozdunuz... Koltuk koruma yaptirdim.

Üstlerine koltuk ile ayni renk ince bir ortu dusunuyorum, tam kilif degil ve airbag e dokunmamasi lazım

Çevrimdışı Toygun_ank

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Terzilere lastikli, geçirmeli bir şeyler yaptırabilirsiniz hocam bir danışın derim.(atlet tarzı satılanlar gibi)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
walla ben uzun süre arka koltuğa örtü yayarak dolaştım, bayaa da korudu. Ama örtü ser, kaldır, yıka bir süre sonra bıkıyor insan. Sonra dedim  ki canımızdan kıymetli mi. Orjinal olarak kullanıyorum. Lekelenince LOC vb ürünler ile siliorum geçiyor.

İyice kirlenip de yüzüne bakılmaz olunca da yeni bir döşeme yaptırırım olur biter

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de "kirlenirse kirlensin, temizleniyor neticede" kafasındayım. 6 ayda bir detaylı iç temizlik yaptırıyorum zaten araca.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı drdeniz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi bir döşemeci özel olarak dikebilir. Yoksa evde koltukların üzerine atılan polarlar işe yarar.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Koltugu her kirlettiginde patlat bitane ücüncüye yapmaz.   :-))))

Şaka biyana ya bi ortu ort. Yada sal çayira mevlam kayira.

Çevrimdışı KartalPekel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben arka koltuğu oğlumdan korumak için ince ve krem rengi polar bi örtü serdim, basit ama etkili bi çözüm oldu benim için..

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Angara grubunun bildiği üzere(:)) araçta zaman zaman seyehat eden bir de köpeğim mevcut; zamanında köpek örtüsü almıştım, bu tür durumlar için birebir. Ön koltuk kafalıklarına ve arka koltuk kafalıklarına bağlıyorsunuz, koltuk ve ayak basma yerleri dahil %100 koruma sağlıyor. Bu şekilde bir çözüm de düşünülebilir...

Çevrimdışı nilerdal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben de kılıfısz kullanmaya karar verdim...

Kartal peker beyin yaptığını sevmedim, İç kaliteli mekanı bozuyor...

Ankarada 200 tl ye orjinal ile uyumlu kılıf dikiyorlar. 5 yıl sonra eskir ve hala kullanıyor olursam yenisini diktiririm artık

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar.

Uzun yıllar Citroen C5-II kullandım ve kullandığım en son araçta deri koltuktu. Temizliği tabi ki inanılmaz rahat. Ben de titizim sorun çocukların kirletmesi olayı değil zaten. Oğlumdan ya da kızımdan değerli olamaz. Ben ilerleyen zamanlarda yarı deri yarı alcantara düşünüyorum.

Aracın önceki sahibi çok titiz bir arkadaştı. 2011 model araç olmasına rağmen içinin sıfırdan hiçbir farkı yok. Alt döşemenin üstüne direk paspas koymamış. Önce kalın karton kestirmiş üstüne bir halı paspas üstüne de kauçuk paspas. Allah razı olsun.

Çevrimdışı rafy1453

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
kılıfsız kullanın arkadaşlar göz zevkiniz bozulmasın. kirlenince koltukları yıkatırsınız

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende anlamiyorum sonucta mal mezara mi goturucez benimle mi yasiycak?

Arabamin eski sahibi kilim koymus koltuklara. Alir almaz bi cikardim bebekk gibi koltuklar. Ne o ikinci el araba aldim. Adam tadini cikaramamis koltuklarin sefasini ben surdum.

Arabayi alirkende amanin koltuklari cok temiz 100₺ daha fazla veriyim de demedim yani ;)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bej aracın içini cok farklı gösteriyor. Önceki aracım 407 ve şimdiki aracımın iç mekanının içinin bej olması ilk kıstaslarımdandı. Kılıf falan kullanmayı da düşünmedim hiç. Yılda bur kere detaylı iç temizlik, arada bir de lokal müdahale yapınca sıkıntı olmuyor zaten.