škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

17 Aralık 2017 Pazar İstanbul Buluşması

erensaat · 121 · 49716

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Birçok forumdaşın işi çıkmış son anda, katılımın boyutunu merak ediyorum. Fotoları merak ediyorum.

Çevrimdışı Smtglr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2017, 13:34:16 Gönderen: Smtglr »

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gelen ve gelemeyen herkese teşekkürler güzel bir buluşma gerçeklestirdik araçlar adı gibi SüperB 14 araç güzel bir tablo oluşturdu.

Şimdi eve geldim Küçükcekmeceden sağanak bastırdı hala yağıyor garaja girdim aracı tertemiz yaptım. Maaşallah canavar pırıldadı :D:D:D

« Son Düzenleme: 17 Aralık 2017, 17:11:47 Gönderen: rocky62 »

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gelen herkesin ayağına sağlık, güzel bir buluşma olmuş. Umarım bu sayı artarak devam eder. Özellikle İstanbul gibi potansiyeli yüksek bir şehirde arayı çok açmadan buluşmalara devam etmek lazım.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Guzel bulusmaya katilamadigim icin uzgunum.Evde tadilat vardi Persembe gelmesi gereken usta bugun 10 da kapiya dikiliverdi sok oldum.Uzaktan geldigi icin geride gonderemedim.Isimiz saat 4 de bitti.O saate kimse kalmamistir diye gelemedim.Emirgandaki bulusmaya gelmistim.Resiimdeki tam ortada duran beyaz A5 octavya benim onceki aracimdi.O bulusmada cok guzel oldu katilim da yuksekti.Insallah en kisa zamanda tekrar bir araya gelmek umidiyle organizasyonu guzenleyen ve katilan arkadaslara cok tsk.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Listedeki sayı ile araç sayısı çok farklı arkadaşlar foruma üye değil galiba?

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet haklısınız Ethem bey foruma üye olmayan arkadaşlar da vardı nasıl üye olacakları konusunda bilgi verdim. Listede adı olan arkadaşların sanırım bir çoğu yoktu.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;630023
Evet haklısınız Ethem bey foruma üye olmayan arkadaşlar da vardı nasıl üye olacakları konusunda bilgi verdim. Listede adı olan arkadaşların sanırım bir çoğu yoktu.

İnsanlık hali birçok kişinin işi normaldir ama benim takıldığım nokta başka birşey.

Bizim haftalar önce buradan planladığımız buluşmamızın başka gruplar tarafından biz yapıyormuşuz gibi gösterilmesi çok canımı sıktı.

Benzer bir şekilde aynı grup Emirgan buluşmamızıda sabote etmek için girişimde bulunmuştular ve başarılı olmamıştılar.Görüyorum ki bu sefer aramızdan birilerinin aklını çelmişler.

O zamanda söyledim şimdide söylüyorum bu arkadaşlar burayı takip eden insanlar sizden benden daha iyi biliyorlar bu siteye nasıl üye olunacağını ama bölmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Tekrar bu arkadaşlara kim destek olduysa o insanları kınıyorum yakışmayan hareketler.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Saygı değer Arkadaşlarım hafta sonu etkinlikte yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğimiz  için herkesten özür dilerim... iyi forumlar dilerim
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2017, 09:03:51 Gönderen: Sultan.Baybars »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;630059
Saygı değer Arkadaşlarım hafta sonu etkinlikte yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğimiz  için herkesten özür dilerim... iyi forumlar dilerim

Evet abi seni dinliyorum olay nasıl oldu merak etmekteyim.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;629915

İzmir buluşmasından bir kare Mangal partisi Mehmet kardeşimize tekrar teşekkürler buradan kulağını çınlatalım...

Bu yaz bir etkinlik yapamadık ama kısmetse önümüzdeki yaz güzel bir toplantı  yaparız İnşallah.

Çevrimdışı erensaat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel bir buluşma oldu  herkese teşekkürler

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Selamın aleyküm sevgili arkadaşlarım Ender bey ile özelden bir kaç keredir mesajlaştık kendileri Benim dolaylı yada dolaysız bu etkinliğin sabote ettiğimi söyledi sorumlusunun ben olduğumu düşünüyor buda sağlıklı bir şekilde iletişim kuramadığımızdan kaynaklandığının düşüncesindeyim... saygı duyuyorum teşekkür de ediyorum bilmeden yaptığım bir sıkıntı oldu ben olayı  objektif olarak aktarayım....

29/11/2017 Tarihinde Eren kardeşim İSTANBUL ne zaman toplanıyoruz diye mesaj attı bende ona karşılık evet toplanalım artık dedim Ender bey de hep Adminler organize etmiyor sizlerde yapabilirsiniz dedi ve bu konuyu sohbette başlatın bende Buluşmalar bölüme taşırım dedi ve hemen kendileri de taşıdı biz de oradan 17/12/2017 tarihini belirleyip duyurduk buradaki bir çok Beyfendi de bizlerde katılım sağlarız dediler tamam dedik sözleştik yazılanlar bu sayfada zaten mevcut. işin bu noktasından sonra BEN yani Sultan.Baybars Rumuzlu kullanıcı kendi ikamet ettiğim bölgede ki Skoda kullanan arkadaşlarımı da çağırdım onlar ve yine BEN bu buluşma daha eğlenceli daha kalabalık geçsin diye başka SKODA  kullananlarıda çağırdık bende gelebilirim mi diyen kim var sa çağırdık ve başka PLATFORM da da duyurduk Kadir kardeşim resimlere bakıp zaten demişti liste ile gelen araç sayısının tutmadığını çünkü SKODATÜRKİYE üyeleri değillerdi başka platformun üyeleriydi. Bu nokta da BEN Ender bey olsun Kadir bey kardeşlerim olsun onlara danışmadan başka yerlere duyurular yaptığımdan SKODATÜRKİYE forum adı altında organize edilen bir etkinliğin başka MERCİLER de duyrulmasından doğal olarak rahatsız oldular burada öncelikle SKODATÜRKİYE forum üyelerinden bu etkinliği başlatan EREN beyden etkinliğe forumdan gelen SAMET beyden ZAFER beyden ..Bu sitenin yöneticileri ENDER bey den ve KADİR beyden özür diliyorum.. tekrarıda olmayacağını kesinlikle buradan yazıyorum ki bir daha SKODA kullanan birini başka bir yere davet etmeyeceğim çünkü samimi bir davet yapıyorum ama ilerisini gerisini bilmediğim için yanlış sonuçlar oluyor.. Daha ne yazılır bilmiyorum ne ilave edebilirim onu da bilmiyorum ama şunu rahatlıkla derim bu organizasyon SKODATÜRKİYE tarafından yapıldı...ve ben bunu sabote ettim.. böyle olmasını istemezdim...iyi günler dilerim....

Çevrimdışı Smtglr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bana kalıcak olursa özür dilenmesi gereken bir durum söz konusu dahi değil. Sayın yöneticiler böyle problemlerin olduğunu biliyordunuz madem sizlere okadar buluşma ayarlamanızı rica ettik forum kullanıcıları olarak siz ise kendiniz yapabilirsiniz dediniz. Bu işi forum kullanıcılarına bırakırsanız böyle sorunların ortaya çıkması gayet normaldir.  O gün ki buluşmaya bende bir arkadaşımı davet ettim müsait olmadığı için gelemedi. Öz'ün kısası böyle organisyonlarla siz ilgilenirseniz daha iyi sonuçlar alırız. Şahsen sizin buradaki tavrınızdan dolayı hafta sonu buluşmadan aldığım keyiften şuan zerre kalmadı.