škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ufak bir kaza.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kmlglcn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gecen  sabah dikkatsiz bir servis soforu sol arka taraftan trafikte duran aracima carpti.Sol stop ve reflektor kirildi ,tamponda derin siyirik ve kazinmalar var.Camurlugun stopla birlestigi yerde parmak ucu kadar ezik ve boya dokulmesi oldu.Goruntude hasar kucuk ve tampon yerinden bile oynamamis ama esnemeye bagli dalgalanma ve deformasyon var.Tampon degistirmeli miyim yoksa tampon cizgileri bozulmadan tamir olur mu?Herkese kazasiz belasiz surusler dilerim.Fotograf paylasmaya calisacagim.

resim yükle
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2016, 15:44:34 Gönderen: kmlglcn »

Çevrimdışı hilter

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun...Fotoğraf yüklerseniz deneyimli arkadaşlar yardımcı olurlar.

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
iyi bir ustaya götürülüp macunla hallolur tampon ekstra tampon almak gerekmez bence

Çevrimdışı Hantug

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, Allah beterinden esirgesin.

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne değişimi dostum temiz macunla tampon botqnır cillop gibi olur. Tabi bağlantı noktalarını içeriden kontrol ettirmekte fayda var. Eger trafik kaza raporu tutturduysanız servisten tamponu değiştiriz derlerse değiştir dostum

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Neden boyalı bir tampon bir süre sonra en ufak dokunmalarda macun bozulacak. Tutanak tuttu iseler orijinali ile değiştirmek en mantıklı olanı. cünkü bağlantı yerleride eğilmiştir . Derse yaptıracağım otoking sıfır gibi yapar. ama boyalı olacak zaten

Çevrimdışı kmlglcn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tutanak tutuldu ve karsi taraf suclu oldugunu beyan etti.Daha onceki aracimda da cok benzer bir kaza yasamistim ve servis Autoking ' de tampon onarimi yaptirmisti.Tek kelimeyle rezaletti. Eger servis ve sigorta degisime onay verirse degistirecegim.Tampon plastiklerimiz bence ince ve esnek bu yuzden macunlu tamponda sorun yasayacagima eminim;boya catlamasi,hatlarin kalinlasip bozulmasi vs.

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun, fotoğraftan gördüğüm kadarıyla tampon değiştirmenize gerek yok hatta o siyah lekelerin çoğu pasta cila ile yok edilebilecek gibi görünüyor.

benim aracımın arka tamponuna üç defa çarptılar tırnaklar vs sağlam, sadece son çarpanın plakalığının izi göçük yaptı onuda sıcak su ve iç taraftan müdehale ile kendim düzelttim.

bence tamponu ve sacdaki eziği lokal boya ile kurtarabilirsiniz

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
isterseniz küçükçekmece bölgesindeyseniz beraber bakalım

Çevrimdışı kmlglcn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Pendik tarafındayım maalesef. teklifiniz için sagolun..