škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia Arka Havalandırmada klima çalışmıyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı resul_100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar arka yolcu koltuğunda kş havalandırmalarımın çalışmadığını fark ettim. Ne yaptıysam nafile üfül üfül bir hava gelmiyor arkadan. O kadar az ki ben elimle hissedemiyorum. Nedeni nedir acaba sizde durumlar nasıl. Tşkler

Çevrimdışı baloglurecep

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Değerli arkadaşım klima ayarlarında ortaya üfleme aktif olmadan arkaya üfleme olmuyor. vites üzerinde klimanın cam, ayak gibi seçenekler var ya basıldığında ışık yanan onlardan orta havalandırma kanalını seçmen ve ışığın yanması lazım. bir de 3 kademe hızda önde tarafta bu üflemeyi hissedebilirken arkada hissedebilmen için daha yüksek kademede fan hızına ayarlanması gerekmekte. tabii arkadaki havalandırma ayarının da açık olması gerekiyor. çocuklu arabalarda en çok oynanan kısım.

Çevrimdışı resul_100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baloglurecep;615543
Değerli arkadaşım klima ayarlarında ortaya üfleme aktif olmadan arkaya üfleme olmuyor. vites üzerinde klimanın cam, ayak gibi seçenekler var ya basıldığında ışık yanan onlardan orta havalandırma kanalını seçmen ve ışığın yanması lazım. bir de 3 kademe hızda önde tarafta bu üflemeyi hissedebilirken arkada hissedebilmen için daha yüksek kademede fan hızına ayarlanması gerekmekte. tabii arkadaki havalandırma ayarının da açık olması gerekiyor. çocuklu arabalarda en çok oynanan kısım.

Değerli kardeşim. Cevabın için teşekkür ederim. Biliyordum yüze vermeden çalışmadığı ancak yüze verdiğim halde de arka taraf çalışmıyor; ayrıca orada ki havalandırma açıkta
Servis onun bilya bozdğunu ayak çarpması ile bile bozulacağını hassas olduğun söyledi. Ben yaptırmayı düşünmüyorum kullanmıyorumda zaten ama sevis dışınsa bir yer görmeyen bir arabada byle basit hatalar ilginç değil mi sizce de. Arka koltuka da kimse binmez doğru dürüst