škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

0 km araç alim fiyatlari hk.

pukbu · 53 · 11067

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pukbu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar,
Bu başlık altında 0 km yeni araç alımı yapan arkadaşlar aldıkları fiyatı belirtirlerse yeni araç alacak arkdaslarda en azından o fiyatları baz alarak pazarlık yapma imkanımız olabilir diye düşünüyorum.  Sonucta liste fiyatları üzerinden her zaman bir indirim yapılmakta.
Yardımlarınız için tesekkur ederim.

ÖRNEK :
04.10.2016 Tarihinde
1.4 TDI CR Green Tec DSG / 90 HP    
BURSA SERTEPE BAYİ İNDEN
CAM TAVANLI MODELİNİ
73,000 TL YE ALDIM.

Çevrimdışı pukbu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben onu sadece örnek olarak verdim rapid spaceback aracına örnek olarak.

Çevrimdışı law23

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gecen hafta aldım 1.2 TSİ DSG Rapid sedan 61000 TL

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ysfkr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14048]law23[/MENTION] güzel bir fiyata almışsınız hayırlı uğurlu olsun. hangi bayiden aldınız .

Çevrimdışı pukbu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
cok güzel fiyat gercekten liste fiyatının 66,000 TL olduğunu düşünürsek 5,000 tl indirim güzel bir indirim bu şekilde herkez konu başlığına yazarsa yeni alcak arkadaslarada cok yardımcı olmuş oluruz. ( Başta Ben :) )

Çevrimdışı law23

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Son 1000 TL lik zamdan 1 hafta önce aldım Skoda Erel'den.2000 kampanya indirimi var dedi 2000 de kendileri indirdi.Dsg nedeni ile +3 yıl garantiye 2700 TL verdim.Birde sigortalara 2000 TL verdim.Aracı teslim aldıktan 3 gün sonra kırmızı ışıkta arkadan carptilar:(.İstanbul trafiğinde kullanacaksaniz yakıt tüketimi yuksek min 8-9 lt.Çekişi iyi ama dik rampalarda biraz zorlaniyor.Aile için kullanmayacaksaniz ve çok fazla bagaj ihtiyacınız yoksa Spacebak modeli daha uygun fiyat açısından.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: law23;592122
Son 1000 TL lik zamdan 1 hafta önce aldım Skoda Erel'den.2000 kampanya indirimi var dedi 2000 de kendileri indirdi.Dsg nedeni ile +3 yıl garantiye 2700 TL verdim.Birde sigortalara 2000 TL verdim.Aracı teslim aldıktan 3 gün sonra kırmızı ışıkta arkadan carptilar:(.İstanbul trafiğinde kullanacaksaniz yakıt tüketimi yuksek min 8-9 lt.Çekişi iyi ama dik rampalarda biraz zorlaniyor.Aile için kullanmayacaksaniz ve çok fazla bagaj ihtiyacınız yoksa Spacebak modeli daha uygun fiyat açısından.

+3 yıl garantiye biz Spaceback için 1,200 TL vermiştik 2015 Aralık'ta. Önce indirdik, sonra garantiden zamlandırdık olmuş biraz sizin bayinin yaptığı.

2,700 TL DSG garantisiiçin çok para bence. +3 yılda servise ödenecek ücret ve 2,700 TL düşünülürse çok da mantıklı gelmedi bana.

Çevrimdışı law23

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Garanti fiyatlarını VW belirliyor standart ücret dediler.Motor gücüne gore liste fiyatları var,hali ile her sene zamlaniyor,garanti dedigi bir çeşit kasko poliçesi,isterseniz bozup paranızı alabiliyorsunuz,garanti içinde debriyaj balatasi/plakası dahil değil bide kullanımla yıpranan parcaymis:( zaten bu parçayı 2000-2500 e de gidiyorlar dışarda ama mekatronik ve beyin çok pahalı.Tirsiyorum Dsg den korkudan yaptırdım.Ama dediğim gibi vazgecebiliyorsunuz

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: law23;592126
Garanti fiyatlarını VW belirliyor standart ücret dediler.Motor gücüne gore liste fiyatları var,hali ile her sene zamlaniyor,garanti dedigi bir çeşit kasko poliçesi,isterseniz bozup paranızı alabiliyorsunuz,garanti içinde debriyaj balatasi/plakası dahil değil bide kullanımla yıpranan parcaymis:( zaten bu parçayı 2000-2500 e de gidiyorlar dışarda ama mekatronik ve beyin çok pahalı.Tirsiyorum Dsg den korkudan yaptırdım.Ama dediğim gibi vazgecebiliyorsunuz

Sanırım bayi insiyatifinde. Çünkü bizim zamanımızda da 2,000 küsürdü, ancak bu fiyata yaptılar.

DSG artık sorunlu bir şanzıman değil, korkmayın. Doğru kullanırsanız hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Doğrudan kasıt da narin aslında.

Çevrimdışı law23

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: law23;592126

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu listeyi biliyorum VDF'nin sayfasında var, ama bilemedim. Belki de 2016 yılı için sınırlama getirmiş olabilirler. 2016 yılında diğer alan kişilere sormak lazım emin olmak için. Dediğim gibi biz 2015 yılında aldığımız için ben bir şey söyleyemem.

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: law23;592010
Gecen hafta aldım 1.2 TSİ DSG Rapid sedan 61000 TL

Alıntı yapılan: ysfkr;592076
@law23 güzel bir fiyata almışsınız hayırlı uğurlu olsun. hangi bayiden aldınız .

:) Uzun süren pazarlıklarımız kavgalarımız sonucunda haziran ayının son günü kasko + 2 yıl garanti uzatma vade farkı hariç 60.100 tl.ye almıştım. 1.2 TSİ Dsg Style. 6. ay kota bildirim gününe denk getirdim işime geldi.

Çevrimdışı law23

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Vay arkadaş ,o kadar indirim istedim bayiden ,standart dedi.Çok özür dilerim ama tabiri caizse eşşek pazarlığı yapmak lazim,zaten paspas dışında hediye de vermediler ,ayar oldum simdi

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: law23;592134
Vay arkadaş ,o kadar indirim istedim bayiden ,standart dedi.Çok özür dilerim ama tabiri caizse eşşek pazarlığı yapmak lazim,zaten paspas dışında hediye de vermediler ,ayar oldum simdi

Sen yine paspası kapmışsın. Paspas prestij olanı mıydı bari? bana Dandik USB diskten başka birşey vermediler hayırsızlar. Aracı satın alacağım gün pazarlamacı bugün 17 araç satmam lazım deyince darbeyi vurdum.
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2016, 10:58:34 Gönderen: devrimyalcin »