škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bana bi yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı necatiunlu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba bana yardımcı olur musunuz? Bende 2011 golf var. Tüplü. Ama artık tüpden sıkıldım. Hem dizel hem dsg şanzıman almak istiyorum. Sizce rapid dizel alayım mı? Tavsiye eder misiniz . Benim için performans ve yol tutuş önemli ???

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:hsg: Hiç 1.6 TDi CR Dsg kullandınız mı Vw'de? Bence kullanmadıysanız bir test sürüsü yapın. Ama Golf'ten inip Rapid'e binmek, attan inip eşeğe binmiş gibi olursunuz. Yeni Octavia'ya bakın bir. Golf'le aynı sınıfta :ok:

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aman aman at eşek muhabbeti olmaz araçların arasındaki performans ve rapidin tüketimi size çok fark hissettirmez. Sadece oto-park.comda ki And gibi torpido fetişi iseniz malzeme kalitesi biraz ucuz gelebilir. Şahsen o sitedeki videoları izleyesiye kadar göğüs ve torpidoyu mıncıklamamamıştım yumuşak plastik mi acaba diye. Hayırlı olması dileğiyle

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dedemin doğanı da yumuşak göğüslü ama bunca senedir hiç diş geçirdiğini görmedim :))

dtsnr

• Ziyaretçi
Ben 3 aydır Rapid 1.6 TDI 105 ps  kullanıyorum ve 11000 km yol yaptım özellikle uzun yolda performansı ve ekonomisi gerçekten çok etkileyici.Yol tutuşu ve frenleri gerçekten sınıfındaki diğer otomobillere göre çok başarılı.Tabi herkesin cebine göre araç tercihi  değişiyor ama o fiyat aralığında bence alınacak en mantıklı otomobildir.

Çevrimdışı erdemzod

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dtsnr cok guzel ozetlemissin benim de rapid spaceback 1.6 tdi 105 ps var.. suren arkadaslarim da ayni dusuncelerde. Fiyat/performans fiyat/konfor(guvenlik) acisindan suandaki en iyi araba.