škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb III yeni comfort paket

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mkueee

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yeni paket comfort çıkmış.active pakete zenon far led gündüz farları, 17 inç stratos jant 8 inç ekran vs eklemişler .ama camlarda krom çerçeve ve ön ızgara krom değil.kapora verip aracı ayırttım ama bu krom çerçeveler canımı sıkıyor onları eklememişler.bakalım başka türlü bi çözümler bulacağız.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mkueee;620913
yeni paket comfort çıkmış.active pakete zenon far led gündüz farları, 17 inç stratos jant 8 inç ekran vs eklemişler .ama camlarda krom çerçeve ve ön ızgara krom değil.kapora verip aracı ayırttım ama bu krom çerçeveler canımı sıkıyor onları eklememişler.bakalım başka türlü bi çözümler bulacağız.

iyi düşünmüşler ama özellikle led far ve 17 inç hep olmalıydı activede.Kaç liraya anlaştınız gülerek kullanın

Çevrimdışı mkueee

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
124,800 tl indirim yapmıyorlar liste fiyatı.teşekkür ederim haftaya gelecekmiş araç

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Hayırlı olsun inşallah  , en kötü serviste taktırırsınız.

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hız sabitleyici çok elzem Hocam, varsa alın yoksa almayın. Sonradan takılmıyor galiba.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hız sabitleyici sonradan bir şekilde hallolur. Ender Elektronik vs. yapar diye düşünüyorum. Çünkü aracın net fiyatı 70.000'e çok yakın. CC ekletilirse net fiyat 70.000'i geçecek ve %60 vergi dilimine girdiği için araç fiyatı 10.000 lira artacak.
Bu arada Active ile arasında 2000 TL fark var, bence güzel olmuş. Sanırım sadece 1.6 TDI DSG seçeneği var. [MENTION=15823]mkueee[/MENTION] aracınız hayırlı olsun.

Çevrimdışı mkueee

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ayırttığım araç dsg dizel ..iyi dileklerniz için teşekkür ederim.Ya şimdi kararsız kaldım araç salı günü gelecek 7-8 binde 2017 araçlar var 135 bin civarı style paket bakalım..

Active pakete ek olarak hız sabitleyici ,17 inç stratos jantlar . 8 inç ekran,ön arka park sensörleri,zenon zarlar led gündüz farları var

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu paket dolu Octi'yle eşdeğer gibi görünüyor.5000₺ fark var arada, bağımsız süspansiyon için değer.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel paket hazırlamışlar.Tam ÖTV sınırında tutmuşlar.Elzem donanımları da koymuşlar.Hazırda param olsa beni bile cezbederdi.

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aracım active otomatik bende cc+ bolero 8 ekran+ dijital klima mevcut. Şunu söyleyeyim uzun yolda gaza basmayı unutuyorum resmen araba kendi gidiyor. ve şehir içindede hazırda bekletiyorum ve yolunu bulunca hemen devreye sokuyorum. birde skodanın cc sistemi süper araç 20li hızlarda iken bile devreye giriyor. biraz yürüyünce hemen düğmeye basıyorum hızlanmayı kendisi yapıyor. sonra 30 lara falan kilitlenebiliyor benim biladerde megan 4 var 40km altı yok onda.

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Comfort pakette Active pakete ek olarak;
17’’ StratosJantlar
Ön Park Sensörü
AFS Bi-XenonFarlar
Hız Sabitleyici (Sınırlama Özelliği ile)
Bolero 8’’ Multimedya Sistemi
SmartLink+

bulunuyor. İyi bir donanım olmuş bence. Bence tek eksiği klimatronik olmuş. Bakalım daha ne kadar %50 ÖTVde tutabilecekler.
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2017, 12:39:48 Gönderen: bluevelvet »

Çevrimdışı mkueee

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aracı iptal edip bayide bulunan 2016 model style paket beyaz renk 0 km sanruflu aracı aldım.137 bin tl ye 1 model düşük oldu ama donanım olarak çok iyi oldu.doğru tercih mi yaptım bilmiyorum ama aldık biniyoruz..hayırlısı artık..

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iyi yapmışsınız. fırsat aracı olmuş sizin için. güle güle kullanın.