škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Sport

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar RS sattıktan sonra rapid'e geçmiş bulunmaktayım. 1,6 tdi 90hp dsg elegance

ufak tefek oynama ile baya güzel oldu.

- öncelikle motor yazılım ile 90hp den 135 hp cıkarıldı 230nm tork oldu 300nm :)

-H&R ön 2,5mm arka 4mm helezonlar

- orj. style paket 17' alaşım jant

- orj. ön tampon krom cıta

- orj. arka bagaj spoyler

- cift çıkış egzoz

- plaksi plaka :) Karartılmış stoplar

- bagaj havuzu vede kaucuk paspas

- bolero teyp

- led park ampül, plaka led ampül & philps 4300k xenon set

buda resimler daha bol bol cekicem umarım beğenirsiniz

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşşallah çok güzel görünüyor. Elinize sağlık. Güle güle kullanın.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun hocam, Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin, maşallah çok güzel olmuş...

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öyle bir şey ki,aslında tasarım anlamında eksikliği bile olan araçların ufak dokunuşlarla çok alımlı ve çok güzel bir görüntüye kavuşturulabileceğini göstermişsiniz. Bence bu araçta bagaj kapağı ve arka tampon çok cılız kalıyordu,siz onu tamamen ortadan kaldırıp ben burdayım diyen bir görünüme kavuşturmuşsunuz. Maşallah,çok çok güzel..

Hazır Poloya takmak istediğim yayları siz kullanıyorken sorayım,25/40 ların performansı nasıl ? Sertliği,sürüş zevkine artı veya eksileri olarak bahsederseniz ?

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli olsun... cok guzel olmus...:) bende zaman zaman bu degisikligi dusunuyorum ama spaceback I bekliyorum, birde rs e kiyamiyorum daha..:)

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle güzel dilekleri için arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Alıntı yapılan: Can;447374
Öyle bir şey ki,aslında tasarım anlamında eksikliği bile olan araçların ufak dokunuşlarla çok alımlı ve çok güzel bir görüntüye kavuşturulabileceğini göstermişsiniz. Bence bu araçta bagaj kapağı ve arka tampon çok cılız kalıyordu,siz onu tamamen ortadan kaldırıp ben burdayım diyen bir görünüme kavuşturmuşsunuz. Maşallah,çok çok güzel..

Hazır Poloya takmak istediğim yayları siz kullanıyorken sorayım,25/40 ların performansı nasıl ? Sertliği,sürüş zevkine artı veya eksileri olarak bahsederseniz ?

teşekkürler güzel düşünceleriniz için evet polo yayları ile aynı şuan araçla 1000km geçtim gayet güzel lastiklerim 40 yanak olup sert olmasına rağmen öyle aşırı yaylardan dolayı zıplama yok rapid fabia ve polo dan uzun olduğundan bu yaylar viraj ve makaslarda gercekten başarılı oldu yol tutuşu mükemmel.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birde icinin fotograflari var mi?? Yeni ici cok merak ediyorum, detayli daha goremedim...

Çevrimdışı toGah

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.togah.com
yüksek halini bilmem ama pek inmemiş gibi duruyor

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Selamlar,

Hayırlı olsun, çok güzel kombinasyon.

Bende kısmetse bayramdan sonra 1.6tdi manuel rapidime kavuşuyorum. Size sormak istediğim; egzost, ön tampon çıtası ve spoileri nerede taktırdınız. Ben edirne bayide sordum ama yok dediler.  Son olaraktayazılımı merak ettim. Ben bundan önceki aracımı paşaoğlu maslakta yaptırmıştım ve memnundum. Yine bugün aradım ustamı ve chip + egr iptali + downpipe ve hava filtresi ile ne olur diye sordum ve 160 bg üzeri olur dedi. Siz nerede yaptırdınız acaba?
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2013, 01:15:48 Gönderen: Boldenon »

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Boldenon;447385
Selamlar,

Hayırlı olsun, çok güzel kombinasyon.

Bende kısmetse bayramdan sonra 1.6tdi manuel rapidime kavuşuyorum. Size sormak istediğim; egzost, ön tampon çıtası ve spoileri nerede taktırdınız. Ben edirne bayide sordum ama yok dediler.  Son olaraktayazılımı merak ettim. Ben bundan önceki aracımı paşaoğlu maslakta yaptırmıştım ve memnundum. Yine bugün aradım ustamı ve chip + egr iptali + downpipe ve hava filtresi ile ne olur diye sordum ve 160 bg üzeri olur dedi. Siz nerede yaptırdınız acaba?

merhaba valla edirne bayine ne sorarsan sor yok der zaten ben yunculerden aldim yunculerde tum aksesuarlar mevcut ve uygun fiyat. Yazilimi ecufast te yaptirdim rs yide yaptirmistim bunuda cokta memnunum

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Neyse artık araba gelsin, aksesuar için yüncüleri ziyaret edicez. Ecufast çok duyuyorum yaptıran. İnşallah bir sorun yaşamazsınız. Egr iptal edildimi peki yoksa sadece yazılım mı atıldı ?

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Boldenon;447390
Neyse artık araba gelsin, aksesuar için yüncüleri ziyaret edicez. Ecufast çok duyuyorum yaptıran. İnşallah bir sorun yaşamazsınız. Egr iptal edildimi peki yoksa sadece yazılım mı atıldı ?

sen bilirsin hocam araç alırkende bence yüncülere bi sor orada araç stoğu çok fazla orada

ecufast kurucularından biri benim çok yakın arkadaşım bu işte çok iyiler ben yıllardır hangi araba alsam orda yaptırırım egr iptali yok sadece yazılım temiz iş. bu yazılımın aynısını babamın superbinede yaptırmıştık 2 senedir 60bin küsür km si sıkıntı yok maşallah

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Orada imza atmış olduk artık be hocam.  ecufast icin internetten telefon numarasini bulamadim. Varsa bana pm atabilirmisin. Egr icin kararsizim. İptal etmek iyi olacak gibi duruyor. Ayni yaylari bende dusunuyorum 17 jantla. Konfor iyi degilmi bu sekilde.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Çok tatlı olmuş rapid ;)