škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Soruları

msami · 112 · 33158

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı umutcan2007

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidci;443204
Elegancelerde var sadece arkadaşlar

Alıntı yapılan: rapidci;443162
Bolero Almanız gerekiyor türkiyeye ilk gelen rapidde her şey var fakat plazadakilerde yok ben yaptırdım Boleroyuda şipariş verdim sizede tavsiye ederim...

merhaba hocam boleroya baktım biraz pahalı geldi bana siz nerden kaça  aldınız pm atabilirsiniz, ben internette aux usb girişi olan aparat  gördüm onun hakkında düşünceleriniz nedir, teşekkürler

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hiç motor yıkatan var mı arkadaşlar? Nasıl yıkanmalı, kime yıkatılmalı? Yıkarken kapatmamız gereken yer vs. bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: emre0884;443906
Hiç motor yıkatan var mı arkadaşlar? Nasıl yıkanmalı, kime yıkatılmalı? Yıkarken kapatmamız gereken yer vs. bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim
Benim Rapid aracım olsa, yetkili servisinde yıkartırdım.:D Bozulursa bari çekici parasından kurtarırdım.:rm:

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;443906

Yıkatmayı tavsiye etmem... Aracın motoruna birşey olursa yıkama yerleri mesuliyet almıyorlar. Ayrıca tehlikeli motor için... Mümkünse kendiniz kabaca üstünden temizlemeye çalışın, biz öyle yapıyoruz.. Çok olumsuz haber okudum motor yıkatmayla ilgili :( Hassas bölge... Ama sizin kararınız, Sonax'ı önerebilirim...

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün servise sordum onlarda aynısı söylediler, çekiciyle getirmek zorunda kalırsınız dediler. Temizleme işini solüsyonlarlar mı öyle birşey ile yapıyoruz dedi. Fiyatını duyduğumdaysa şoka uğradım o_O  80 tl dediler.

Çevrimdışı Emrah Ozan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;444017
Bugün servise sordum onlarda aynısı söylediler, çekiciyle getirmek zorunda kalırsınız dediler. Temizleme işini solüsyonlarlar mı öyle birşey ile yapıyoruz dedi. Fiyatını duyduğumdaysa şoka uğradım o_O  80 tl dediler.

80 tl cok dwgil bence, her ay yikattigimiz birsey degil, 6-7 ayda yikatacagimizi varsaysak bence makul bir rakam :) daha 2ay oldu, benimkinin temizligine var daha :D

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zamanında eski arabamızı 10 liraya motorunu yıkamacıda yıkantınca 80 tl biraz dokunaklı oldu :D :D

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
4 cam kontrolü için tuş değiştiren arkdaşlarımız var mı acaba? Türkiye'ye giriş yapmış ama 2 düğmeli olanla değişip değişemediği hakkında bir bilgi edinemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdilik ses seda yok kimse değiştirmemiş heralde

Çevrimdışı aranel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Satış ofislerinde 4 düğmeli aracı gösteriyolar ama alınca 2 düğmeli geliyor :) Bende öyle oldu yani

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Peki size gösterdikleri araç elegance miydi yoksa ambition mu?

Çevrimdışı aranel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;446807
Peki size gösterdikleri araç elegance miydi yoksa ambition mu?

Elegance idi bende elegance aldım ama 2 düğmeli :) Sorduğumda ise ık mık kem küm ... yapacak bişey yok ne gönderdilerse onu verdik gibi bir cevap aldım...

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben sizin yerinizde olsam kabul etmezdim, en azindan birkac bakim hediye etmeleri lazimdi...

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aranel;446819
Elegance idi bende elegance aldım ama 2 düğmeli :) Sorduğumda ise ık mık kem küm ... yapacak bişey yok ne gönderdilerse onu verdik gibi bir cevap aldım...

Anlaşılan ellerindekilerini bitirmeye çalışıyorlar...