škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sürücü koltuğu hafizali.(rahat inis binis)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de dün Ankara Vag Store Ali Delen ustaya yaptırdım. Daha önce kendisine bir çok işlem yaptırdığım için ücret almadı sağ olsun. Ankarada ikamet edenlere tavsiye ederim. Özellikten çok memnun kaldım. 190 cm boyundayım büyük rahatlık inip binerken :)

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fairfight;642319
Ben de dün Ankara Vag Store Ali Delen ustaya yaptırdım. Daha önce kendisine bir çok işlem yaptırdığım için ücret almadı sağ olsun. Ankarada ikamet edenlere tavsiye ederim. Özellikten çok memnun kaldım. 190 cm boyundayım büyük rahatlık inip binerken :)
Koltuğu dik konuma aliyor mu?

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı AydinK

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Arkadaşlar, dün Ender elektronik e uğradım.
Yarım saat kadar baktılar, incelediler, koltuğun dikleşmesi konusunda bir şey bulamadılar,
yorumları, koltuğu dikleşen araçların koltuk donanım ya da yazılımlarında farklılık olabilecegi yönünde oldu.
Bu yüzden , koltuğu dikleşen arkadaşlar yaptırdıkları yere sorabılırler mı, " easy enrty=enable " seçenegi dısında bır ıslem yapılmıs mı ?
ya da yaptırdıkları yerde butun uygulama yaptıkları araçlarda koltuk dikleşme gercekleşmiş mi ?

Alıntı yapılan: AydinK;642317
En iyisi fırsat bulunca Ender elektronik e ugrayıp sormak,
Istanbul da yaptıranlarda nedense koltuk yatma ve dikleşme hareketi olmuyor

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AydinK;642458
Arkadaşlar, dün Ender elektronik e uğradım.
Yarım saat kadar baktılar, incelediler, koltuğun dikleşmesi konusunda bir şey bulamadılar,
yorumları, koltuğu dikleşen araçların koltuk donanım ya da yazılımlarında farklılık olabilecegi yönünde oldu.
Bu yüzden , koltuğu dikleşen arkadaşlar yaptırdıkları yere sorabılırler mı, " easy enrty=enable " seçenegi dısında bır ıslem yapılmıs mı ?
ya da yaptırdıkları yerde butun uygulama yaptıkları araçlarda koltuk dikleşme gercekleşmiş mi ?
Takip

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
e39da vardı bu tip bir özellik ama onun direksiyon yükseklik ve derinlik ayarı da elektronikti o hareket ediyordu iniş binişi çok rahattı. o zamanlar 110-115 kg idim.
 şimdi 89kg ım ve sorun olmuyor ama elimde vag kablo var merak ettim ben de deneyeceğim.

Çevrimdışı AydinK

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
zahmet olmayacaksa denersen sevinirim, gercekten de merak ıcınde kaldık neden olmadıgına dair

Alıntı yapılan: özdil;642467
e39da vardı bu tip bir özellik ama onun direksiyon yükseklik ve derinlik ayarı da elektronikti o hareket ediyordu iniş binişi çok rahattı. o zamanlar 110-115 kg idim.
 şimdi 89kg ım ve sorun olmuyor ama elimde vag kablo var merak ettim ben de deneyeceğim.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba uzun zamandır nasıl kodlandığını arıyorum easy entry için ancak bulamadık. Yukarıda bir arkadaş bi resim ile paylaşmış ancak resimdeki görüntü bildiğimiz vagcom kodlamaya benzemiyor. Nereden bulabiliriz kodlama ile ilgili ayrıntılı bir anlatım. Teşekkürler

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
araştırmalarım sonucu servislerdeki odb cihazlarla bağlanıp online olarak bu özellik açılabiliyomuş. Ücret çıkar dediler . bakalım haftasonu serviste yapacaklar.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
serviste geçen hafta yaptılar. sadece ileri geri hareketi yapıyor. Bu bile gayet yeterli iniş biniş için. Serviste ücret çıkarmadalır 10 dk hallettiler.