škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ceviri konusunda yardım edecek varmı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dear friend,
Because it's an international trade, lots of factors are out of our control, such as the weather, the courier company and the local customs and so on.
We are sure to say that we're always trying our best to serve our customers.
Please give understanding.
but we are sorry say that the tracking numbers are confidential informations to ourselves for reference. We can only give them to those who’ve insured their goods. We’ve checked your item, it will arrive at the destination in 7--8days not including holidays(it's business days), please wait patiently and give understanding. Pls don't worry.
if you don't receive your item after a long time ,we will refund youthe money at once.
TKS.

anlamlı bir şekilde cevirebilecek varmı. kısaca özetini..

ARIZA TESPİT CİHAZI TEMİN EDİLİR.....

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Uluslararası bi alışveriş olduğundan elimizde olmıyan çok şey var havadır sudur taşıyan yerel şirkettir şudur budur vs....

Ama fakat lakin biz yine yapabilceğimizin en iyisini yapmaya çalışıyoz bilesin.

Nolur anla bak bizi.

ama yinede üzgünüz yani bu tıreking numaraları gizlidir ve sadecenek mallarını sigortalıyanlara sölüyebiliriz. Sizin mala baktık, varacağı yere 7-8 iş gününde varır, metanetini koru. Gereksiz endişe yapma neyin.

Baktın çok zaman oldu hala alamadın tamam o zaman paranı verecez.

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
biraz sabırlı olun 7-8 güner kadar gelecekmiş yalnız hafta sonunu kapsamıyormuş eğer ürün gelmezse para iadesi yapacaklarını söylüyor

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sevgili arkadasım

uluslararası ticarette bir cok sey kontrolumuz dısında  hava,tasıcıcı,gümrük vs.

herzman en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz.

lütfen anlayış gösterin.

sadece sigortalı ürünlere trackin number veriyoruz.

7-8 is günü içinde ulaşacak.merak etmeyin.

ürünler ulaşmazsa para iadesi yapacaz.

edit: ben yazarken cevrilmiş :)

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
eyvallah hakan bende bu şekilde cevirdim ama

ama yinede üzgünüz yani bu tıreking numaraları gizlidir ve sadecenek mallarını sigortalıyanlara sölüyebiliriz.

bu kısmı  anlamamıştım. adam takip numarasına para istiyor varmı böyle birse bana saçma geldi takip numarası var ama fazla para verirsen söyluyormuş :D

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remusmark;107664
sevgili arkadasım

uluslararası ticarette bir cok sey kontrolumuz dısında  hava,tasıcıcı,gümrük vs.

herzman en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz.

lütfen anlayış gösterin.

sadece sigortalı ürünlere trackin number veriyoruz.

7-8 is günü içinde ulaşacak.merak etmeyin.

ürünler ulaşmazsa para iadesi yapacaz.

edit: ben yazarken cevrilmiş :)

teşekürler dostum. 9 mayısta kargoya verdi eleman bu haftada gelmezse para iadesi isteyeceğim.

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dear valued customer,
Thank you for your purchase.
We?re sorry about the shipping time. We shipped your item on 8th,may.
We have called our post agent who said the item has already arrived at the destination. Would you please wait patiently for another 4?5days or check with your post?
Or if you don?t like to wait any more, we can refund to you now. But when you receive the item, could you please send the money back to us? We are sure you?re an honest buyer and hope to establish a long term business relationship with you.
Best regards,

arkadaşlar aynı adama bir mesaj daha attım son durum hakkında ceviri konusunda tekrar yardıma ihtiyacım var tam anlamam lazım durumu :(

Çevrimdışı ipekis

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: C@GL@R;108288
Dear valued customer,
Thank you for your purchase.
We?re sorry about the shipping time. We shipped your item on 8th,may.
We have called our post agent who said the item has already arrived at the destination. Would you please wait patiently for another 4?5days or check with your post?
Or if you don?t like to wait any more, we can refund to you now. But when you receive the item, could you please send the money back to us? We are sure you?re an honest buyer and hope to establish a long term business relationship with you.
Best regards,

arkadaşlar aynı adama bir mesaj daha attım son durum hakkında ceviri konusunda tekrar yardıma ihtiyacım var tam anlamam lazım durumu :(

Değerli müşterimiz;
Alışverişiniz için teşekkür ederiz.
Yükleme tarihi için özür dileriz.Ürününüzü 8 Mayısta gönderdik.
Bize posta adrese ulaştı bilgisi geldi.4-5 gün bekleyip postanızı kontrol edermisiniz?
Yada daha fazla beklemek istemiyorsanız;iade de edebilirsiniz.Ama ürünler elinize ulaşınca parayı bize tekrar geri gönderirmisiniz?Sizin dürüst bir alıcı olduğunuzdan eminiz ve sizinle uzun vadeli iş arkadaşlığı yapmak istiyoruz.
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2010, 11:19:25 Gönderen: ipekis »

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok muhterem abicim biz malı sana gönderdik 8 mayısta, soruşturduk bizim çocuklar işini yapmış mal varacağı yere varmış... sizin oranın kargo işlerinde sıkıntı var belliki 4-5 gün daha bekle yada kendin kargonu kontrol edebilirmisin diyor...

ha istemiyom paramı verin bana dersen paranı anında geri vercez hiç tasa yapma diyor...
lakin  olurda parayı geri aldığın zaman mal kapına gelirse gözünü sevem parayı bize tekrar yolla ki ticaretimiz olsun yolumuzu bulalım, ayıp etme  beleşe konup, sen yetkili bir abimize benziyorsun senle daha uzun vakit ticaret yaparız ... kal sağlıcakla diyorlar :D

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AhmetH;108299
çok muhterem abicim biz malı sana gönderdik 8 mayısta, soruşturduk bizim çocuklar işini yapmış mal varacağı yere varmış... sizin oranın kargo işlerinde sıkıntı var belliki 4-5 gün daha bekle yada kendin kargonu kontrol edebilirmisin diyor...

ha istemiyom paramı verin bana dersen paranı anında geri vercez hiç tasa yapma diyor...
lakin  olurda parayı geri aldığın zaman mal kapına gelirse gözünü sevem parayı bize tekrar yolla ki ticaretimiz olsun yolumuzu bulalım, ayıp etme  beleşe konup, sen yetkili bir abimize benziyorsun senle daha uzun vakit ticaret yaparız ... kal sağlıcakla diyorlar :D

valla dostum senin ceviriyi okudukça adama hak verdim:D o ne güzel ceviri oyle sağolasın

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: AhmetH;108299

Ahmetim' e bak, dublaj yapmış direkt.:kiki::++:

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dear valued customer,
We have shipped your item when we received your payment on may,9yh.
but we are sorry say that the tracking numbers are confidential informations to ourselves for reference. We can only give them to those who?ve insured their goods. We?ve checked your item, it will arrive at the destination in 6--7days not including holidays(it's business days), please wait patiently and give understanding. Pls don't worry.
if you don't receive your item after a long time ,we will refund youthe money at once.
TKS ,
Lina

ahmet bey buna ne diyeceksiniz bu armut adam takip numarasını vermiyor bir türlü:) aldığım sey pek önemli birsey değil ama cocukluğum tuttu sabırsızlandım. :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: C@GL@R;108349
Dear valued customer,
We have shipped your item when we received your payment on may,9yh.
but we are sorry say that the tracking numbers are confidential informations to ourselves for reference. We can only give them to those who?ve insured their goods. We?ve checked your item, it will arrive at the destination in 6--7days not including holidays(it's business days), please wait patiently and give understanding. Pls don't worry.
TKS ,
Lina

ahmet bey buna ne diyeceksiniz bu armut adam takip numarasını vermiyor bir türlü:) aldığım sey pek önemli birsey değil ama cocukluğum tuttu sabırsızlandım. :D
Tracking number kendileri için gizli numaralarmış ve sadece aldıkları ürüne sigorta yaptıranlara veriyorlarmış. Sen de sigorta yaptırmadığın için sana vermiyorlarmış. Bundan dolayı da çok üzgünlermiş, kendilerini içkiye vermişler.:rm:

Çevrimdışı abidincek

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Cevirler süper olmuş   :++::++::++:

İnternet üzerinden direk çeviri yapmak için internet tarayıcınız olarak http://www.google.com/chrome/index.html?hl=tr&brand=CHMB&utm_campaign=tr&utm_source=tr-ha-emea-tr-sk&utm_medium=ha  adresinden ChromeSetup.exe bunu indirip kurun ve yabancı sitelerde rahatlıkla sörf yapın.. o sizin için sayafayı türkçeye çeviriyor.eger isterseniz. (Mozilla firefox gibi Düsünün) süper bi proğ. bence
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abidincek;108399
Cevirler süper olmuş :++::++::++:

İnternet üzerinden direk çeviri yapmak için internet tarayıcınız olarak http://www.google.com/chrome/index.html?hl=tr&brand=CHMB&utm_campaign=tr&utm_source=tr-ha-emea-tr-sk&utm_medium=ha adresinden ChromeSetup.exe bunu indirip kurun ve yabancı sitelerde rahatlıkla sörf yapın.. o sizin için sayafayı türkçeye çeviriyor.eger isterseniz. (Mozilla firefox gibi Düsünün) süper bi proğ. bence

Aptalca çevirilerine katlanırsanız tabi çığu şeyi yanlış çeviriyor :D