škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

cleanyourcar.co.uk dan yanlış ürün mü geldi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı corolla70

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sayın site sakinleri
sitenizi çok güzel buluyor verdiğini faydalı bilgiler için sizi tebrik ediyorum. Sizin vasıtanızla http://www.cleanyourcar.co.uk sitesinden Menzerna PO 85RD siparişi verdim. Ancak gelen ürün üstünde FF 3000 yazıyor. Ürün acaba yanlış mı firmaya mail attım ürün doğru diyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ayrıca İrfan bey size mail atamıyoruz polish uygulamasından nasıl haberdar olabiliriz biz de katılmak isteriz.

Saygılar

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Menzerna serisinin isimleri değişmişti bildiğim kadarıyla. Aldığınız ürün aynı,aşındırıcılığı aynı fakat ismi farklı...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: mert;268489
menzerna serisinin isimleri değişmişti bildiğim kadarıyla. Aldığınız ürün aynı,aşındırıcılığı aynı fakat ismi farklı...

:+1:                       :+1:

Çevrimdışı corolla70

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Böyle bir yazı buldum ama
The Menzerna lineup now includes the following: Menzerna PowerGloss Compound is now Menzerna PG1000 (replaces Menzerna 34A). Menzerna Super Intensive Polish is now Menzerna SI1500 (replaces Menzerna PO83). Menzerna Intensive Polish is now Menzerna IP2000 (replaces Menzerna PO91E). Menzerna Power Finish Polish is now Menzerna PF2500 (replaces Menzerna PO203). Menzerna Final Finish Polish is now Menzerna FF3000 (replaces Menzerna PO85U). Menzerna Super Finish Polish is now Menzerna SF4000 (replaces Menzerna PO106FA). Menzerna Micro Polish is now Menzerna SF4500 (replaces Menzerna PO85RD).
Ayrıca firma üç kağıtçı galiba yazıştım stoğumuzda bu vardı bunu gönderdik diyor. Yukardaki yazıyı da gönderdim amerikan sitesinde ne arıyorsun diyor.