škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık ilanlarından...

turker · 3360 · 1371144

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akademisyen;479157
Valla bu ara arabasızlıktan bezmiş durumdayım. Hazır bütçemde uygunken patlatsam mı bunlardan bitane?  Şaka biryana modifiye (performans açısından) konusunda pek bilgim olmadığı için bu araçlara ne yapmışlar pek anlamıyorum, yani motoru haşat edip etmedikleri hakkında pek bilgim yok.

Şu anda sahibinden de bunlardan 2 tane var. Ucuz olan fena görünmüyor.

Arabalar Ankara'da. her ikisini de ustanıza baktırıp değerlendirebilirsiniz.
İyice kontrol edilmesinde fayda var. Ankara'da bu tür arabaları çok falzla
kurcalıyorlar.
Performans isteyenler için güzel tercih olur..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Stock turbosu k03s var bunlarda değiştirmiş arkadaş bi üst model k04 turbo takılıp birada basınç açılmış gibi görünüyor benzinli olsa sıkıntı olmaz derdim ama lpg li olunca biraz düşündürdü.1.8T Agu lu octi bende var ilk sahibiyiz 282 bin olduk şuana kadar tık demedi maşallah :)

Şehir içinde dur kalk trafikte yakıyor ama onu söyleyeyim lpg de 32-33 krş civarında geziniyorum bu aralar.Uzun yolda üzmez ama 2 gün önce okul için karabüğe git gel yaptım klima yer yer açık 120-150 km/h bandında kullandım 225 kr yaktım :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
koyu renkle problemi olmayanlar için iyi seçenek, 52'ye bırakıyorlar, belki biraz daha inerler:

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=179291076&rnd=8489

ilan no : 179291076

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öğrenci işi araba arıyoruz bütçemiz 4500 tl.Okula gidip gelsin arada İstanbula gidip geleceğimiz bizi üzmeyecek birşeyler bakıyoruz var mı tavsiyeler? :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;481977
Öğrenci işi araba arıyoruz bütçemiz 4500 tl.Okula gidip gelsin arada İstanbula gidip geleceğimiz bizi üzmeyecek birşeyler bakıyoruz var mı tavsiyeler? :)

Kadir kardeşim yanlış hatırlamıyorsam karabükte okuyosun bu bütçeye bulabileceğin arabanın çoğu zaten orda :) birde o bütçeyle alınan araba arada istanbul yapıp gelebilir mi ona çok emin değilim

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;482013
bu arac hakkındakı fikirlerinizi alabilirmiyim?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-kalitesi-ortada-181947071/detay

Yazılanlar doğruysa araba güzel, piyasası hk. hiç bilgim yok..

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Passat güzel güzelde fiyatı çok yüksek geldi bana  aynı kasanın fsi motorları 30 küsüre giderken sadece dizel diye 2 katı fiyat çok yüksek bence tabiki tercih sizin o paraya a6 veriyorlar aynı model

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anamarina;483549
Passat güzel güzelde fiyatı çok yüksek geldi bana  aynı kasanın fsi motorları 30 küsüre giderken sadece dizel diye 2 katı fiyat çok yüksek bence tabiki tercih sizin o paraya a6 veriyorlar aynı model

Fsi motoru baz almayin. Passatin en cok yakan en az performans sunan ve piyasa hoc tutulmayan bir motordur. Lpg uyumlu mpi lar 45-50 arasi gidiyor. Tsi larda o civar. Fiyat aracin temizligine gore iyi gibi. 1.6 tdi dsg golf 6 da ayni para neredeyse.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;483556
Fsi motoru baz almayin. Passatin en cok yakan en az performans sunan ve piyasa hoc tutulmayan bir motordur. Lpg uyumlu mpi lar 45-50 arasi gidiyor. Tsi larda o civar. Fiyat aracin temizligine gore iyi gibi. 1.6 tdi dsg golf 6 da ayni para neredeyse.

2.0 tdi a6 larda o paralara satılıyor bence abartı yani fiyatı sonuçta kasa değişti hatta bu da değişiyor zevk sizlerin para sizlerin isteyen istediğini alır ama piyangodan para çıksa bile yine vermem o parayı bu araca