škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda OneApp

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;619368
Versiyon 1.2 ye nasil guncelleyeceğiz. Bendeki versiyon bu

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam skodaone 1.2 yi indirme linkini yazıyorum.
https://apkplz.com/android-apps/skoda-oneapp-apk-download

Bu arada telefonunuzun Android sürümü en az 4.4 üstü ve mirrorlink  özelliğini desteklemesi gerekli sanırım. Sizin telefonunuzda mirrorlink var mı?

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rifle44;619377
Hocam skodaone 1.2 yi indirme linkini yazıyorum.
https://apkplz.com/android-apps/skoda-oneapp-apk-download

Bu arada telefonunuzun Android sürümü en az 4.4 üstü ve mirrorlink  özelliğini desteklemesi gerekli sanırım. Sizin telefonunuzda mirrorlink var mı?
Smartlink çalışıyor ancak mirrorlink telefonda yok. Bu durumda bu program benim icin iptal.

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Yani mirrorlink şart...Bu özelliği olmayan android kullanıcıları vaktini boşa harcamasın!
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2017, 21:21:10 Gönderen: Rifle44 »

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rifle44;619382

Yani mirrorlink şart anladığım kadarıyla
[emoji17]

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uygulamaya login-giriş yapabilen var mı? Beyaz ekranda kalıyor bende şu anda.

Düzeltme: uygulamayı yeniden kurunca düzeldi. Klasik :)
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2017, 10:15:01 Gönderen: wertasd »

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Uygulamayı kurdum ve arabada kullandım. Başarılı bir uygulama. Paylaşan arkadaşa teşekkür ediyorum.

ios ile kullanıyorum. Car play. Bolero güncel, numarası 252.
Uygulama versiyonu 1.2

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şimdi girdim denedim. hepsi çalıştı. çok güzel bir uygulama olmuş.
 telefonum s7 edge. Android 7.0 yüklü.
 skodaya verilen linkten kaydoldum. sadece bir e-mail adresi ve parola girip güvenlik numarasını girdim ve register a tıkladım. posta kutuma gelen linke tıklayıp kaydı tamamladım başka da bir işlem yapmadım.
 gene bu sayfalarda verilen linkten skoda one 1.2 versiyon apkyi indirdim ve kurdum.
 arabaya geçtim. kablo ile bağlayınca android auto otomatik açıldı. onu kapattım. boleronun ayarlarından bağlantı türünü mirrorlinke çevirdim. telefonu tekrar bağladım.
 ekranda uygulama yükleniyor yazısı çıktı 1sn kadar sonra uygulama açıldı.
 tüm menüler aktif. g-metre yakıt tüketimi, tork bg vs.
 clever tanken uygulaması almanya içindir diyordu. orada yakıt türünü super e5 seçtim. (%5 etanol katkılı süper benzin sanırım).
 yakıt fiyatını oradan girecek yer yoktu. onu telefonu ayırıp telefondaki uygulamanın ayarlarından girdim. bir daha bağlarsam yakıt tutarı da hesaplayacak sanırım.
 nearby simgesinden yakındaki akaryakıt istasyonu vs görebiliyorsunuz. sağlıkla ilgili bir şey göremedim. bence olması lazımdı. Eczacıyım ve Türkiyedeki tüm eczaneler google mapste kayıtlı. Acaba var mıdır diye bakacaktım. Ne hastane ne de eczane göremedim.
 Genel olarak "OLMUŞ" diyebilirim.
 sadece ekran dokunma algılaması daha kötü. Kablo ile aktarımdan dolayı gecikme mi var bilemiyorum. Normalde ekranlarımızın dokunmatik hassasiyeti oldukça iyi çünkü.

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de bu gün indirip araçta da deneme firsati buldum. Arac ekranina da mirorlink ile yansimakta. Guzel kullanisli bir uygulama olmus.
Telefonum s6 aracim 2016 fabia

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2017, 17:25:01 Gönderen: Halilpdr »

Çevrimdışı imotro

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;619395
 skodaya verilen linkten kaydoldum. sadece bir e-mail adresi ve parola girip güvenlik numarasını girdim ve register a tıkladım. posta kutuma gelen linke tıklayıp kaydı tamamladım başka da bir işlem yapmadım.
 gene bu sayfalarda verilen linkten skoda one 1.2 versiyon apkyi indirdim ve kurdum.
 arabaya geçtim. kablo ile bağlayınca android auto otomatik açıldı. onu kapattım. boleronun ayarlarından bağlantı türünü mirrorlinke çevirdim. telefonu tekrar bağladım.
 clever tanken uygulaması almanya içindir diyordu. orada yakıt türünü super e5 seçtim. (%5 etanol katkılı süper benzin sanırım).
 yakıt fiyatını oradan girecek yer yoktu. onu telefonu ayırıp telefondaki uygulamanın ayarlarından girdim. bir daha bağlarsam yakıt tutarı da hesaplayacak sanırım.
 nearby simgesinden yakındaki akaryakıt istasyonu vs görebiliyorsunuz. sağlıkla ilgili bir şey göremedim. bence olması lazımdı. Eczacıyım ve Türkiyedeki tüm eczaneler google mapste kayıtlı. Acaba var mıdır diye bakacaktım. Ne hastane ne de eczane göremedim.
 sadece ekran dokunma algılaması daha kötü. Kablo ile aktarımdan dolayı gecikme mi var bilemiyorum. Normalde ekranlarımızın dokunmatik hassasiyeti oldukça iyi çünkü.

Sayın Özdil,

"skodaya verilen linkten kaydoldum. sadece bir e-mail adresi ve parola girip güvenlik numarasını girdim ve register a tıkladım. posta kutuma gelen linke tıklayıp kaydı tamamladım başka da bir işlem yapmadım."

kaydolduğunuz linki paylaşır mısınz ?

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
note 5 ile sonunda islemi yapabildim.ama ekrana degilde tel. uzerinde aktif halde ekrana yansitamiyorum

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;619395
Merhaba Özdil bey bilgi paylaşımınız için teşekkürler. Size bir sorum olacak aracınızın multimedyasında smartlink uygulaması etkinleştirilmişmi acaba, benim aracım 2016 octavia optimal ve smartlink uygulamasını açtırmadım acaba ondan mı kaynaklanıyor birde mirrorlink`e nasıl geçiş yaptınız ayarlardan. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı oztrk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kodiaq aracımda iPhone 6 Plus ile sorunsuz çalıştı.

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
mirrorlink te hareket halinde çalışıyor mu