škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aynalı ve geri görüşlü araç kamerası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;564363
Bluetooth ve entegre GPS modullu olanı da varmış.

http://tr.aliexpress.com/item/5-0-Touch-Dual-Cam-Car-DVRS-with-1GB-RAM-8GB-ROM-WiFi-FM-GPS-Navigation/32565093115.html

hocam o ürünlerle ilgili yavaş açılma sorunları olabilir, çin malı Premium ürünlerden 100 $ den yukarı  bakarsanız daha iyi olur, ama en basit özelliksiz olan  modeller var onlar gerivitese takınca hızlı açılıyor diye biliyorum.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de o yüzden sormak istedim. Son linkteki 119$ olsa da kullananların tecrübelerini öğrenmek faydalı olacaktır.

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;564416
Ben de o yüzden sormak istedim. Son linkteki 119$ olsa da kullananların tecrübelerini öğrenmek faydalı olacaktır.

nette tam da belirttiğin ürünü alıp yorum yapan birisi vardı ama linkini bulamadım, bu konuyyu bende biraz araştırmıştım ama içinden çıkamadım, sonunda zenec teyp alıp kamera bağlayıp tüm sıkıntılardan kurtulmuştum

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çalışmasında sıkıntı yoksa bu daha pratik gibi. Zenec te sanırım sadece arka görüş kamerası eklenebiliyor ve kamera kayıt da yok.

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;564423
Çalışmasında sıkıntı yoksa bu daha pratik gibi. Zenec te sanırım sadece arka görüş kamerası eklenebiliyor ve kamera kayıt da yok.

aynaya takılan ürünler için bir şey diyemiyorum ama zenec gayet iyiydi ama kamera kaydı bu tarz ürünlerde yok tabi
 http://www.zenec.com.tr/urun_nc2011d.php

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doğrudur, amaçlar biraz farklı. Birinde merkezde multimedya sistemi var, diğerinde kamera kayıt.