škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yanaktan lastik tamir olurmu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustafaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar octavia a7 nin lastigini sanirim birilri tarafindan yanaktan bir nesneyle delinmis. Benimim ogrenmek istedigim bu lastigi tamir ettirmek guvenlimidir " stepne olarak kullanacagim" istanbul kartalda yasamaktayim bu bolgeye yakin bildiginiz bir tamirci varmidir bunu yapabilecek
Tesekkurler.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
lastik tamircileri yanaklar azıcık balon yapsa bile değiştirilmesini tavsiye ederler. değiştirmekte fayda var, yarın birgün yolda giderken patlarsa büyük sıkıntı.
kolay gelsin.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Yanaktan tamir edilmiş lastiği stepne olarak bile tutmamanızı tavsiye ederim naçizane.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yanaktan 4 cm yarılmış ve tamir edilmiş lastik kullanıyorum, arka sağ tarafta takılı, tamiri yapan lastik havasını hiç düşürmememi bu şekilde aşırı yükleme ve aşırı hız dışında problem çıkarmayacağını garanti etmişti, 1,5 senedir bu şekilde...
Size öneremem ama ben bu şekilde kullanıyorum.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
deliğin boyutu şekli önemli. eğer çivi iğne tarzı küçük ve yuvarlak delik ise tamirde hiç bir sorun olmaz. ancak uzunlamasına kesik tarzı bir kaç santimlik yaralanma ise zaten tamirci bile yapmayacaktır. ayrıca büyük yaralanmanın yanakta veya tabanda olması fark etmez sıkıntılıdır.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bide bence stepne olarak kullanacak olmanız normal kullanmaktan daha riskli bence. stepnesiz gezmek gibi bişey olur heran güvenebilecek bir yedek olamayacaktır. babamın eski arabasında yanağıdan başparmak boğumu kadar balon yapan bi tekeri babam stepne diye kullanayım dedi kayseri ankara arası bi yerde teker patladı ama gelgörki stepne sönmüş çoktan. çekici yardım felan dilimiz bi kere yandı aman dikkat arkadaşlar.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hicbir sekilde kullanmamanizi tavsiye ederim, birkac arkadas kendi arabalarimizda bazen durduk yere patladigini bile gorduk

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benimde başıma geldi böyle bir olay belli belirsiz yanaktan bi delik oluşmuştu ama çok kısa sürede sönüyordu lastiğim ve lastiği alalı 1,5 sene olmuştu tamir yaptırdım 1 senedir kullanıyorum şuanlık bir sıkıntı yok arkadaşında dediği gibi havası bitip lastik yere oturmasın yeter.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sıfır yanaşacam sevdasına 10.000kmdeyken octinin 17lik lastiğinden ufak bir parça koptu parmadığımın ucu büyüklüğündeydi ama hava kaçırmıyodu bombe de yapmadı bende hem dıştan hem içten yamattırdım. Şuan 32.000 kmde bi sıkıntı olmadı hatta kıştan sonra tekrar yaza geçerken lastikçi yok gitmez bu şöyle olur böyle olur falan dedi ama 200ün üstünede çıktım arabayla ev de taşıdım basınç uyarısı bile vermedi araba

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sağ arka tekeri kaldırıma sürtme sonucu lastik yanağında küçük bir yarılma oluştu. Bu zamana kadar kimseye tavsiye etmeme rağmen tanıdık bir usta tamir ederim hiç sorun yaşamazsın dedi ve tamir ettirdim. Bir haftayı geçti sürekli takip ediyorum herhangi bir sorun şimdilik olmadı. İlerleyen zamanlarda bilgi vermeye devam edeceğim.

Çevrimdışı matmual

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aracın en hayatı organı lastik. bence kesinlikle değişin.