škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia 1.2 DSG vs. Octavia 1.6 Tdi DSG

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. En son aldıracaklar bana bi 1.2 tsi dsg arabanın minimum tüketim şov yapıcam :)

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ya benim 15 bin servise gittikten sonra daha çok yakmaya başladı dizel dsg. tam tersini umuyordum ben.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Y.Emre52;472590
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler, tabii ki benimde gönlümden dizelden yanaydı fakat arada ki fark bütçemi aştığı inin 1.2 tercih ettim, aracım pazartesi teslim olacak inşallah, oldukça dolu bir araç oldu, geldiğinde fotoğraflarınız sizlerle paylaşacağım.
Aracınız şimdiden hayırlı olsun
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: civanmukti;472632
ya benim 15 bin servise gittikten sonra daha çok yakmaya başladı dizel dsg. tam tersini umuyordum ben.

hadi yaa

ağustosta bende gidicem 7500 oldum daha ama 1 sene doldu

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: derax;472614
hayırlı olsun. ilk 3000 de tüketim verileri seni korkutmasın. ben şu an 1.6 TDI 2700 Km deyim ortalamam 6.8 litre. düşer diye temenni ediyorum :)

Valla benim araç ta 6250 km de ve ortalamam 5.7, istanbuldayım...düşer diye beklemelimiyim :D

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;472639
Valla benim araç ta 6250 km de ve ortalamam 5.7, istanbuldayım...düşer diye beklemelimiyim :D

Benim araç 21 bin km de bugün uzun yola çıkıyorum, önce niğde, ordan antalya arada torosları 2 defa geçecem. bakalım ne yakacak. Aslında bundan 6-7 yıl önce Iğdır'a gitmiştim bizi karşılayan adamlar passat 2.0 tdi'a Nahçivandan gelen mazotu doldurdular yarı fiyattı o zaman.
Bi yerden bulsak temizinden ne güzel olur.

Çevrimdışı derax

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;472639

valla anlamadım, ben mi basıyorum yoksa bir sorun mu var bilemedim. ortalama hız da 42 idi herhalde. hani radar korkusundan 70 i de nadir geçiyorum.

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracı teslim aldım, herşey çok güzel fakat; USB taktığımda görüyor ama aracı kapatıp açtığımda sadece AUX'u görüyor, USB yi tekrar takıp çıkarmam gerekiyor, bu normal mi?

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Y.Emre52;473172
Arkadaşlar aracı teslim aldım, herşey çok güzel fakat; USB taktığımda görüyor ama aracı kapatıp açtığımda sadece AUX'u görüyor, USB yi tekrar takıp çıkarmam gerekiyor, bu normal mi?

bunu her zaman yapmıyor. bende de USB sürekli takılı. zaman zaman algılamadığı oluyor ama sebebini araştırmadım. bulursam yazarım.

Çevrimdışı TATMACA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende de aynısı oluyor. sanırım devamlı takılı olduğu için. ama kurcalamayı ve kurcalatmayı düşünmüyorum. çünkü çıkarıp takınca düzeliyor. bence önemsemeyin

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence boleronun kronik bir problemi olabilir bende Swing var şarkının neresinde kaldıysa birhafta sonra aynı yerden çalmaya devam ediyor

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yazilimsal bir sorundur, guncelleme yapilinca gecer ancak, bilgisayarinizda oldugu gibi