škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

"Tanışma" Bölümünden Kendini Tanıtmayanlara Cevap Vermeyelim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: METŠAHİN;495940
Bu başlık için ilgisiz oluyor ama forum Kuralları dediğimizde aklıma eski bir konu geldi. Uzun zaman oldu şahkan otonun daha da uzun zaman önce forum sponsorluğundan ayrıldığını ve teknik konu başlıklarından Adının silindiğini görmüştük. Bugün forum kurallarını okurken Sayfanın sonunda aynı firmanın sponsor olduğu yazıyordu. Yeni bir anlaşma mı sözkonusu yoksa unutulmuş olabilir mi diye düşündüm. Bu konu için bir başlık açmanın gereksiz olduğunu düşünerek burada düşüncelerimi paylaşmak istedim. Ilginiz için.

Düzelttim onu  :ok:

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Giriş yapılmadan forum açıldığında üstte ''Foruma hoşgeldiniz... Katılmak için lütfen kayıt olunuz...'' kısmı var.O kısma  ''kayıt olduktan sonra tanışma bölümünde kendinizi tanıtmanız gerekmektedir ''gibi birşey eklense daha iyi olur mu acaba?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mantıklı. Bu tarz altyapı durumlarını İrfan Abi daha iyi biliyor, gördüğünde yazacaktır sanırım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende biraz önce kendini tanıtmadan açılan bir konuya yanıt yazdım ve konu kendini tanıtmadan açıldığı için kilitlenmiş biz üyelerin kendini tanıtmayan üyeleri anlamamız mümkün mü? Ve ya nasıl anlayabiliriz? Bence bir kişi üye ve ya kayıt olduktan sonra kendini tanıtma konusu dışında konu açamaması daha iyi olmaz mı? Sonuçta başka başlık adı altında konu açabilmesi için zaten o konunun açılabildiği bölüme gitmesi ve konuyu orada açması gerektiğinden bu tür konu açılmalarına imkan verilmeyebilir.
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2015, 18:00:03 Gönderen: rocky62 »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;497757
Bende biraz önce kendini tanıtmadan açılan bir konuya yanıt yazdım ve konu kendini tanıtmadan açıldığı için kilitlenmiş biz üyelerin kendini tanıtmayan üyeleri anlamamız mümkün mü? Ve ya nasıl anlayabiliriz? Bence bir kişi üye ve ya kayıt olduktan sonra kendini tanıtma konusu dışında konu açamaması daha iyi olmaz mı? Sonuçta başka başlık adı altında konu açabilmesi için zaten o konunun açılabildiği bölüme gitmesi ve konuyu orada açması gerektiğinden bu tür konu açılmalarına imkan verilmeyebilir.

Şahsen, mesaj sayısı düşük ve yeni üye olmuş üyelerin son mesajlarina bakıyorum, böylece tanışma bölumunden kendilerini tanıtıp tanıtmadıklarını anlayabiliyorum.
Sitenin alt yapısı ne yazık ki dediğiniz gibi bitbir uygulamaya müsait değil. Detail forumda da aynı sıkıntı mevcutmuş Irfan Abi'nin dediğine göre. İleride bir yama olabilirmiş
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...