škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İddia Oynayanlar Buraya:)

dgn · 30 · 7662

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forumda böyle bir konu yoktu dedim hemen açayım:D

Ben aklıma geldikçe oynarım.Burda kuponlarımızı tahminlerimizi paylaşırız diye düşündüm.

Werder Bremen   Hannover 96    ÜST
                                                Lille   Toulouse                            1
                                    Espanyol   Real Madrid                  Üst
Standard Liege   Genk                    Üst                       
Ankaragücü   Beşiktaş                    2                       
Juventus   Inter                          Üst       
Fenerbahçe Kayseri                       Üst
Samsunspor Kartalspor                   1

Bu kuponu öğlen yaptım tutarsa bi colli parası veriyor:D

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Angaragücü önde yafri :D

Umarım tutar kuponun (8 senenin totocusu iddaacısı olarak ihtimal vermesemde :))

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3 ve üzeri gol oluyorsa üst oluyor 3ün altındaki gol saysıda alt oluyor.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;194911
Angaragücü önde yafri :D

Umarım tutar kuponun (8 senenin iddaacısı olarak ihtimal vermesemde :))

He ya başlar başlamaz attılar:D

8 senelik tecrüben var abi yorumlarını bekliyorum ben daha amatör sayılırım:D

Yatmasınada alıştım koymuyor artık:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;194915
He ya başlar başlamaz attılar:D

8 senelik tecrüben var abi yorumlarını bekliyorum ben daha amatör sayılırım:D

Yatmasınada alıştım koymuyor artık:D

Maçları yazmışın inan olsun değerlendirme yapmadım bi Angarayı gördüm, hacı o kadar çok maç sistemsiz kuponda tutmaz :)

Az maç, çok para koyarsan kazanırsın ;)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;194916
Maçları yazmışın inan olsun değerlendirme yapmadım bi Angarayı gördüm, hacı o kadar çok maç sistemsiz kuponda tutmaz :)

Az maç, çok para koyarsan kazanırsın ;)

Haklısın abi.Normalde ben cuma cumartesi pazar her günden 1 banko maç buluyorum 3 maçtan yapıorum.Genelde tutuyor öyle.

efe_38

• Ziyaretçi
ben önceleri oynardım ama kazanmak için değil arkadaşlar oynar bende eşlik ederim 5-6 kere tutturdum ama gidipte almadım haram para yiyemem diye :) sonra düşündüm la madem parayı almıyon niye oynuyon :++: bidahada oynamadım :) hala arkadaşlarım oynar bende onu oynamak yerine ona vereceğim 3-5 lirayı ayrı bir cebime koyar onu sadaka olarak veririm,şer yerine hayır işlerim :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
1.4-1.6 civarı veren 3 maç koy, ortalama 1.5'den alsak oranı, 3.3 toplam verir, koy 10 kağıt al 30 lire tutarsa ;)

Hadi risk olmasın 1'e 2 versin, 10 koy 20 al :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: efe_38;194919
ben önceleri oynardım ama kazanmak için değil arkadaşlar oynar bende eşlik ederim 5-6 kere tutturdum ama gidipte almadım haram para yiyemem diye :) sonra düşündüm la madem parayı almıyon niye oynuyon :++: bidahada oynamadım :) hala arkadaşlarım oynar bende onu oynamak yerine ona vereceğim 3-5 lirayı ayrı bir cebime koyar onu sadaka olarak veririm,şer yerine hayır işlerim :)

Haram maram yok öle durumlar, hırsızlık yok bişi yok, bu şans oyunununda neresi haram bilmiyom enteresan bi anlayış, ordan elde edilen gelirle kaç engelli, kaç fakir çocuk okutuluyor biliyon mu?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İddadan pek anlamam öyle arkadaşlarla ayda 1 yaparız en son  3 arkadaş 2 şer tl vermiştik 400 lira para aldık ondan sonra daha oynamıyoruz :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;194923
İddadan pek anlamam öyle arkadaşlarla ayda 1 yaparız en son  3 arkadaş 2 şer tl vermiştik 400 lira para aldık ondan sonra daha oynamıyoruz :D

Finali iyi yapmışınız:D

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;194922
Haram maram yok öle durumlar, hırsızlık yok bişi yok, bu şans oyunununda neresi haram bilmiyom enteresan bi anlayış, ordan elde edilen gelirle kaç engelli, kaç fakir çocuk okutuluyor biliyon mu?

o zaman borsada haram değil? borsa,milli piyango,loto toto her ne varsa bana göre haram..o parada alın teriniz,emeğiniz varmı yok,sadece tahmin ediyorsun tutarsa parayı katlanmış olarak alıyorsunuz,o parayı gönül rahatlığıyla yiyen birisi varsa kutluyorum :clap:

bana göre çok yanlış bir düşünce çocukların okumasını istiyorsanız o zaman kazanınca neden parayı alıyorsunuz? madem çocukların okumasını istiyorsunuz o zaman dünya kadar vakıf var ona vereceğiniz paraları toplayıp vakfa bağışlayın dolaylı yoldan değil direk gitmiş olsun ;)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;194930
o zaman borsada haram değil? borsa,milli piyango,loto toto her ne varsa bana göre haram..o parada alın teriniz,emeğiniz varmı yok,sadece tahmin ediyorsun tutarsa parayı katlanmış olarak alıyorsunuz,o parayı gönül rahatlığıyla yiyen birisi varsa kutluyorum :clap:

bana göre çok yanlış bir düşünce çocukların okumasını istiyorsanız o zaman kazanınca neden parayı alıyorsunuz? madem çocukların okumasını istiyorsunuz o zaman dünya kadar vakıf var ona vereceğiniz paraları toplayıp vakfa bağışlayın dolaylı yoldan değil direk gitmiş olsun ;)

Borsa haram değil bildiğin ticaret nasıl bir buğdayı 20 kr a alıp 30 kuruşa satıyorsan o da öyle.Kağıt alırsın 20 kuruştan yarın 30 kuruş olur satarsın bu yani :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nasıl borsada alın teri yok borsa uzmanları babasının hatırına mı okuyor üniversiteyi?Adamların işi o alınlarının teriyle okuyup çalışıyorlar zaten şansla oynayanlar en fazla 1 kez kazanır 10 kez batar.

Gönül rahatlığıyla da yiyorum:D