škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Bolero Güncelleme sorunu ve Mirrorlink

noreg · 84 · 38147

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jasikevicius_13

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda Rapid Spaceback..!!
Smartlink Bilmecesi..!!

Aracımın üretim tarihi 19.11.2015..
Bolero multimedya sistemi mevcut..
Aracı satan yetkili Smartlink'in mevcut olduğunu söyledi ki skoda'nin internet sitesinde aracın teknoloji bölümünde smartlink olduğu yazıyordu..
Ancak servisi arayıp sorduğumda kesinlikle Rapid'ler de bu özelliğin aktif olmadığı söylendi..

Menüde de Smartlink bölümü yok..

Aracı satarken ballandirip ballandirip anlatılan özellik çok büyük ihtimal araçta yok..

Sizce bundan sonra ne yapmalıyım??

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jasikevicius_13;562420
Skoda Rapid Spaceback..!!
Smartlink Bilmecesi..!!

Aracımın üretim tarihi 19.11.2015..
Bolero multimedya sistemi mevcut..
Aracı satan yetkili Smartlink'in mevcut olduğunu söyledi ki skoda'nin internet sitesinde aracın teknoloji bölümünde smartlink olduğu yazıyordu..
Ancak servisi arayıp sorduğumda kesinlikle Rapid'ler de bu özelliğin aktif olmadığı söylendi..

Menüde de Smartlink bölümü yok..

Aracı satarken ballandirip ballandirip anlatılan özellik çok büyük ihtimal araçta yok..

Sizce bundan sonra ne yapmalıyım??
Maşallah her yere yazmışsınız :D rapidler için smart link malesef yok başka bi forum üyesi baya üstüne düşmüştü konunun sonuç alamayıp olayı kabullenmişti :)

Çevrimdışı HeroCat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben aracı yeni aldım, biraz araştırma yaptım ve Android auto üzerinden navigasyonu kullanıyorum şu an, telefonum LG G4 :) Mirrorlink çalışmıyor :(

Çevrimdışı HeroCat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı TolgaAntalya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu android markette Android Autoyu bulamıyorum. Başka yollardan bulduğumda ise Android Auto ülkenizde kullanılmamaktadır henüz gibi bir uyarı çıkıyor.

Çevrimdışı HeroCat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mehmeteser

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Anatolia;526671
bu arada bende bişey sorucam mirrolink için min and 5,0 gerekli peki 5.0 olan telefonların tamamı destekliyormu sitede LG G4 ismini göremedim
http://www.mirrorlink.com/phones
burda g4 var

Çevrimdışı sTSo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hocam  konu üst sıraya gelince boleroya güncelleme geldi sandım hevesim kursağımda kaldı :)