škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Direksiyonunda Değişiklik (Gümüş Aliminyum Halka Uygulamalı)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tekrar ben tekrar yeni bir uygulama :D:D
Boş olan direksiyonun orta kısmına ucuz bir parça olan Whell Aliminium Logo alarak logonun çevresini Gümüş renk yada farklı renkler yapmak mümkün. Diğer renkler saçma durduğundan ben Gümüş rengi seçtim. Öncesi ve Sonrası resimleri aşağıda. Ben çok beğendim çok güzel oldu Piano black gibi çizilmezde bu kısım tamamen aliminyum ve soğuk-mat :D

Ürün linki : https://www.aliexpress.com/item/Excellent-New-3D-steering-wheel-aluminium-alloy-Sticker-case-for-skoda-octavia-A5-A7-fabia-rapid/32516441826.html?spm=2114.13010608.0.0.IoGGEo

Öncesi :

Sonrası :

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;600682

[emoji4][emoji1303]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ikisi de güzel durmuş..açıkçası güvenlik tehlikesi oluşturmasa (airbag açılırken) bende yaptırmayı düşünüyorum..şimdiye kadar biraz kararsız kaldım..ümit hocam direksiyonun geriden çekilmiş fotosu var mı uzaktan nasıl duruyor merak ettim..bende kırmızı yaptırmayı düşünüyorum..

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hknardru;600784
ikisi de güzel durmuş..açıkçası güvenlik tehlikesi oluşturmasa (airbag açılırken) bende yaptırmayı düşünüyorum..şimdiye kadar biraz kararsız kaldım..ümit hocam direksiyonun geriden çekilmiş fotosu var mı uzaktan nasıl duruyor merak ettim..bende kırmızı yaptırmayı düşünüyorum..

Güvenlik mi? Hiç açıdan düşünmemiştim de hava yastığı patlayınca emin ol o küçük parça bi zarar vermez. Walla bende gümüş ve kırmızı istedim ama kırmızıyı yapıştırdım. Araca binen hemen farkediyor. Tavsiye ederim. Yarın çeker yüklerim fotoğraf..

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;600794
Güvenlik mi? Hiç açıdan düşünmemiştim de hava yastığı patlayınca emin ol o küçük parça bi zarar vermez. Walla bende gümüş ve kırmızı istedim ama kırmızıyı yapıştırdım. Araca binen hemen farkediyor. Tavsiye ederim. Yarın çeker yüklerim fotoğraf..

Hatta forumda tartışma konusu bile olmuştu bu durum..Airbag açıldığında çok ufak bir ihitmal bile olsa Allah korusun yüksek hızda göze gelmesi sıkıntı olur diye konuşulmuştu..O yüzden kararsızlığa düşüp ertelemiştim..

Ama bende yaptırmak istiyorum..Size zahmet olacak resim için şimdiden teşekkürler..

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hknardru;600799
Hatta forumda tartışma konusu bile olmuştu bu durum..Airbag açıldığında çok ufak bir ihitmal bile olsa Allah korusun yüksek hızda göze gelmesi sıkıntı olur diye konuşulmuştu..O yüzden kararsızlığa düşüp ertelemiştim..

Ama bende yaptırmak istiyorum..Size zahmet olacak resim için şimdiden teşekkürler..

Kardeş/Abi, olacağı varsa sadece o gelmez göze.. Allah korusun cümlemizi tabii ki ama sen yap boşver.. [emoji1303]

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13958]SinirliSürücü[/MENTION] bu arada direksiyon kılıfı çok iyi oturmuş. Ben kendim dikmeye kalktım beğenmedim attım çöpe. Seninki delikli filan spor direksiyon gibi olmuş. Nerden aldın? Bi de kırmızı iple dikersek off [emoji4]

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Passat'ı perte çıkarmış ve suratıma airbag patlamış biri olarak o küçük parçanın neler yapabileceğini tahmin ediyorum. Riskleri bilin, ona göre karar verin.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;600806
[MENTION=13958]SinirliSürücü[/MENTION] bu arada direksiyon kılıfı çok iyi oturmuş. Ben kendim dikmeye kalktım beğenmedim attım çöpe. Seninki delikli filan spor direksiyon gibi olmuş. Nerden aldın? Bi de kırmızı iple dikersek off [emoji4]

Tabi dahada güzel olur dur yollıyım.

Link : http://www.hepsiburada.com/deri-direksiyon-kilifi-sarmali-noktali-kirmizi-p-OTSV2500000521041

gerdire gerdire bir cumartesi yada sabah sabahı yaparsın. acele etme daha güzel oluyor vakit ayırınca.

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;600845
Tabi dahada güzel olur dur yollıyım.

Link : http://www.hepsiburada.com/deri-direksiyon-kilifi-sarmali-noktali-kirmizi-p-OTSV2500000521041

gerdire gerdire bir cumartesi yada sabah sabahı yaparsın. acele etme daha güzel oluyor vakit ayırınca.

Sipariş verdim [emoji1303] Ama kırmızı ip olsa daha iyi olur bunun ipi siyah üzerindeki dikişler kırmızı sanırım. Neyse incik boncuk satan yerlerde olur heralde kırmızı ip [emoji4]

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;600794
Güvenlik mi? Hiç açıdan düşünmemiştim de hava yastığı patlayınca emin ol o küçük parça bi zarar vermez. .................

Tapatalk......... iPhone ............. gönd..........

Yüzünüze hiç airbag açılmamış anlaşılan...tez zamanda sökmenizi öneririm...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;600878
Yüzünüze hiç airbag açılmamış anlaşılan...tez zamanda sökmenizi öneririm...

Direksiyon değil de yolcu tarafı açıldı.. Allah kimseye göstermesin!

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam yapmayın etmeyin airbag balon değil, yastık savaşı değil milisaniyede içerde bildiğin patlama olup yastığı şişiriyor, bu sebeple boynu kopan çocuklar, gözüne gözlüğünün camı saplanan sürücüler var. O metal ufak dediğin parça suratına 130km hızla çarpacak olası durumda allah korusun canınızdan kıymetli mi yapılan işlem?. Yani tabiki trafikte herşey risk yani ona gelene kadar daha önemli güvenlik unsurları var ama Allah göstermesin size veya sevdiginiz birine bir kaza durumunda o parça suratınıza saplansa lan 3tl lik sacma halka için çektiğimiz acıya bak demeyecekmisin?  [MENTION=9210]Sathoriani[/MENTION]

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;600939
Hocam yapmayın etmeyin airbag balon değil, yastık savaşı değil milisaniyede içerde bildiğin patlama olup yastığı şişiriyor, bu sebeple boynu kopan çocuklar, gözüne gözlüğünün camı saplanan sürücüler var. O metal ufak dediğin parça suratına 130km hızla çarpacak olası durumda allah korusun canınızdan kıymetli mi yapılan işlem?. Yani tabiki trafikte herşey risk yani ona gelene kadar daha önemli güvenlik unsurları var ama Allah göstermesin size veya sevdiginiz birine bir kaza durumunda o parça suratınıza saplansa lan 3tl lik sacma halka için çektiğimiz acıya bak demeyecekmisin?  [MENTION=9210]Sathoriani[/MENTION]

Metal değil o plastik. Ayrıca arabanın logosu da var orda. Üst modellerde o halka zaten var. Yapmak isteyen yapsın istemeyen yapmasın. Gereksiz tartışmalara gerek yok!