škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Fabia Combi Aracımı Teslim Aldım :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fabia59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şemsiye ve kauçuk paspas konusunda Skoda'ya attığım maile gelen cevap şu şekildedir;
"Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.  Yeni Fabia araç donanımlarında şemsiye standart olarak sunulmamaktadır.
Ücretsiz kauçuk paspas uygulaması 2016 Temmuz ayı itibariyle yürürlüğe girmiş olup , araç teslim tarihinizde kampanya yürürlükte değildir."

Çevrimdışı ARP55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun..Allah kazasız belasız uzun yıllar kullanmanızı nasip etsin..

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia59;600377
Arkadaşlar şemsiye ve kauçuk paspas konusunda Skoda'ya attığım maile gelen cevap şu şekildedir;
"Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.  Yeni Fabia araç donanımlarında şemsiye standart olarak sunulmamaktadır.
Ücretsiz kauçuk paspas uygulaması 2016 Temmuz ayı itibariyle yürürlüğe girmiş olup , araç teslim tarihinizde kampanya yürürlükte değildir."

İlginç. Bayi araçla birlikte geldiğini söylemişti şemsiyenin. Ekstradan koyacağını sanmıyorum. Koysa bunu belirtirlerdi, hediye ediyoruz diye.
siz de Skoda'ya e-posta atmışsınız, onlar bu yanıtı vermiş.  Değişik bir durum olmuş :)
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2016, 23:32:27 Gönderen: Bilgic »

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
şemsiye eskiden yoktu, artık araçla birlikte çek cumhuriyeti'nden direkt geliyor diye biliyorum ben de geçen temmuz, ağustos ayından beri teslim edilen araçlarda.

şemsiye olmaması ilginç olmuş.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aklıma rahmetli Tarık Akan, Adile Naşit ve Hulusi Kentmen'in oynadığı Delisin filmi geldi aklıma. Orada da şemsiye üzerine geçiyordu film. Nur içinde yatsınlar. Güzel insanların, güzel filmi idi. Şimdi bulamıyoruz bu kaliteyi

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun..Kazasız belasız kullanırsınız inşallah.. :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;600464
Aklıma rahmetli Tarık Akan, Adile Naşit ve Hulusi Kentmen'in oynadığı Delisin filmi geldi aklıma. Orada da şemsiye üzerine geçiyordu film. Nur içinde yatsınlar. Güzel insanların, güzel filmi idi. Şimdi bulamıyoruz bu kaliteyi

+1

-önce öldü, şemsiyeyi üzerine koyunca dirildi!
-dirilmedi, ayıldı!
-dirildi, dirildi!!
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı SuperbCombi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arabanızı güle güle kullanın ben de bir combi kullanıcısıyım aramıza hoşgeldiniz :)

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun,güle güle kullanın...
 Bende mayıs 2016 da aldım fabiamı ama şemsiye yok,benim yolcu koltuğunun altında,şoför koltuğunun altındaki gibi saklama bölümü var,bu şemsiye bölgesinin resmini atabilirmisiniz:)

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ceycey1103;605541
Hayırlı olsun,güle güle kullanın...
 Bende mayıs 2016 da aldım fabiamı ama şemsiye yok,benim yolcu koltuğunun altında,şoför koltuğunun altındaki gibi saklama bölümü var,bu şemsiye bölgesinin resmini atabilirmisiniz:)

Teşekkür ederim. Şemsiyenin fotoğrafı tam da alttaki gibi. Ben bunu internetten buldum, çektiğimde buradan atarım tekrar.

https://postimg.org/image/kyhytdsbf/

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: firat1337;605565
Ben de 27 Haziran 2016'da aldım aracımı. Yolcu koltuğu altında şemsiyelik var ama tabi içinde şemsiye gelmedi.

http://www.skoda.com.tr/shared/SiteCollectionImages/models/new-fabia/fabia/fabia/overview/fabia-overview-6reasons-03.jpg

İlginç vallahi aynı yıl aynı model araçların bir kısmında olup bir kısmında olmaması.

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ceycey1103;605600
İlginç vallahi aynı yıl aynı model araçların bir kısmında olup bir kısmında olmaması.

Şasi no ile sorguladığımda 2017 model görünüyor aracım.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: firat1337;605601
Şasi no ile sorguladığımda 2017 model görünüyor aracım.

Benim aracım da 2017 gözüküyor, ancak pek ihtimal vermiyorum. Çünkü henüz 2017 yılının değişiklikleri belli olmadı :)