škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

FABIA'da Harman/Kardon esintileri :) (Uygulama içerir)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;599734
benimde en çok beğendiğim ralli yeşili çift renk 110 luk 1.2 tsi dsg style paket+spor koltuk +17'' jant yani satarsan ilerde müsait olursam talip olabilirim :):)

Aslında yakıttan ve küçüklüğünden dolayı inceden satma fikri var aklımda ama benimki dsg, 17" ve spor koltuk değil malesef :)

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13958]SinirliSürücü[/MENTION] ben de bu uygulamadan düşünmüştüm geçen hafta. Demek ki bu konuda tek değilmişim. Ben de Bang-Olufsen ve JBL'i beğenmiştim. Bu arada logolar simetrik olmamış. Sağ kapının ki daha önde ama çok fark edilmiyor. :)

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adviser;599790
[MENTION=13958]SinirliSürücü[/MENTION] ben de bu uygulamadan düşünmüştüm geçen hafta. Demek ki bu konuda tek değilmişim. Ben de Bang-Olufsen ve JBL'i beğenmiştim. Bu arada logolar simetrik olmamış. Sağ kapının ki daha önde ama çok fark edilmiyor. :)

Şundan dolayı bir yerde ayna ayarlama butonu var diğerinde yok. Durum öyle olunca mecburen farklı yerlere konumlandırdım ama arkalarda simetrik oldu hoş oldu

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;599696
gelir hocam bu aralar gelmeye başladı benim kargolarda.

Pedal seti ve direksiyon göbeği halkada gelicek inş bu hafta uygularım

İşin garibi 11 in de aldığım ve 14ünde gönderilen bana 24 ünde ulaştı fakat 12 sinde kargolandı görülenele hala gelmedi akıbetide belli satıcıya göre değişiyor bu.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yazı güzel olmuş ama keşke basslara yapıştırsaydınız...
orj marka ses sistemi olan arabalarda dikkat ettiyseniz bu bölgelere yapıştırmışlar etiketi...
Yine de hoş olmuş ama...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;600160
Yazı güzel olmuş ama keşke basslara yapıştırsaydınız...
orj marka ses sistemi olan arabalarda dikkat ettiyseniz bu bölgelere yapıştırmışlar etiketi...
Yine de hoş olmuş ama...

Arkalarda öyle zaten ancak resmini atamadım karanlıkdı hava çıkmadı. Önlerde kapı kolunun orda arkalarda büyük Bassların tam ortasında.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle